Misja Indie


Krajowa Izba Gospodarcza organizuje Misję Gospodarczą do Indii na Polsko-Indyjski Szczyt Energetyczny.

W tym roku obchodzimy 60 rocznicę nawiązania stosunków dyplomatycznych RP z Indiami. Z tej okazji zorganizowano Szczyt Energetyczny, który jest wyjątkowym przedsięwzięciem promocyjnym. Organizatorami jest Krajowa Izba Gospodarcza, Ambasada RP w New Delhi, Ministerstwo Gospodarki przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ministerstwa Środowiska. Szczyt Energetyczny odbędzie się w dniach 10-15 lutego.

Indie są gospodarczym i politycznym liderem w regionie Azji Południowej, a także perspektywicznym rynkiem dla polskiego eksportu i inwestycji. Ostatnie obrady Polsko-Indyjskiej Komisji Mieszanej pokazują, ze rośnie znacznie polskiej oferty eksportowej w obrębie energetyki, maszyn, urządzeń górniczych i nowoczesnych technologii.

Szczyt odbędzie się z udziałem administracji Rządowej, instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorstw z Polski i Indii. Wszyscy zainteresowani wydarzeniem przedsiębiorcy mogą zapoznać się z możliwościami wzięcia udziału i harmonogramem na stronie Krajowej Izby Gospodarczej.

Źródło: kig.pl

Magdalena Pachura

energia, inwestycje, produkcja, energetyka, górnictwo, gospodarka, przemysł, targi, indie, krajowa izba gospodarcza, innowacje, informacje, azja, konferencje, maszyny, aktualności, energia-pl.pl
Energia-pl.pl
Czytaj także
Polecane galerie