REMIT - III edycja

Od połowy marca 2015 r. rozpocznie się rejestracja uczestników hurtowego rynku energii w ramach REMIT. Rejestrację tę przeprowadzi w naszym kraju Urząd Regulacji Energetyki. Zgodnie z art. 9 ust. 4 rozporządzenia REMIT każdy aktywny uczestnik rynku musi zarejestrować się przed zawarciem pierwszej transakcji, która powinna zostać zaraportowana na podstawie art. 8 REMIT.

REMIT nie przewiduje konkretnych sankcji za niedokonanie rejestracji. Brak rejestracji może jednak uniemożliwić raportowanie i spowodować wszczęcie postępowania przez organ nadzoru, zarówno z własnej inicjatywy jak też na wniosek ACER. Sankcje za niedokonanie rejestracji są przewidziane w nowelizacji Prawa Energetycznego.

Biorąc pod uwagę powyższe, Zespół powermeetings.eu zaprasza Państwa na warsztaty: Obowiązki przedsiębiorstw energetycznych w ramach REMIT - III edycja 24 luty 2015, Hotel Marriott, Warszawa

W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo więcej na temat tego, jak bez większych problemów przebrnąć przez nowe przepisy i procedury aby skutecznie zarejestrować się w systemie oraz jak dalej funkcjonować w ramach rozporządzenia REMIT, aby nie być posądzonym o manipulacje lub próby manipulacji na hurtowym rynku energii.

Dodatkowe informacje dostępne na stronie internetowej organizatora .

energia, inwestycje, energetyka, gospodarka, przemysł, ure, energia elektryczna, informacje, konferencje, urząd regulacji energetyki, aktualności, energia i ekologia - energetyka, energia-pl.pl, remit, energiamax.pl, hurtowy rynek energii
Energia-pl.pl
Czytaj także
Polecane galerie