IX edycja Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES Paliwa, Chemia, Gaz

IX edycja Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES Paliwa, Chemia, Gaz

Europejskie Centrum Biznesu pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES Paliwa, Chemia, Gaz, która odbędzie się 2 października 2014 r. w Warszawie w Hotelu Mercure. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: "Strategie polskich koncernów na tle zmian zachodzących na rynku europejskim".

Jesienna edycja Kongresu skupi się na zmianach i kierunkach rozwoju sektora gazowego w Polsce. Analizie poddane zostaną również dylematy strategiczne i perspektywy rozwoju firm paliwowych, jak również największych graczy na rynku chemicznym w Polsce w kontekście zmian na rynkach europejskich i światowych. Panelowa formuła Kongresu zakłada, że zaproszeni Prelegenci - Przedstawiciele Rządu i Urzędów Państwowych, Parlamentarzyści, Członkowie Zarządów największych polskich i zagranicznych korporacji - wspólnie podsumują bieżący rok oraz przeanalizują działania podejmowane przez międzynarodową konkurencję.

Organizator zakłada, iż przekrojowe spojrzenie zaproszonych Prelegentów na zachodzące i spodziewane transformacje pozwoli uczestnikom wyciągnąć wnioski dotyczące całego sektora i poszczególnych segmentów rynku, a tym samym lepiej przygotować się do nadchodzących zmian. Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu. Szczegółowe informacje na temat Kongresu na e-mail: info@ecb.biz.pl tel. +48 081 747 65 10.

energia, strategia, gaz, inwestycje, orlen, operator, Polska, ciech, chemia, prawo, nafta, pgnig, lotos, gospodarka, import, paliwa, ministerstwo, przemysł, targi, transport, surowce, ustawy, konferencja, kongres, spotkanie, debata, innowacje, informacje, gospodarki, centrum, urząd, izba, konferencje, państwa, eksport gazu, skarbu, biznesu, systemu, przemysłu, gazociągi, aktualności, łupkowy, event, europejskie, energetyki, partnerzy, energia i ekologia - energetyka, energia-pl.pl, bezpieczęnstwo, energiamax.pl, chemicznego, petrobiznes, petrochemiczny, regulacji
Energia-pl.pl
Czytaj także
Polecane galerie