Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Alarm! 570 księży pedofilów idzie po nasze dzieci

Alarm! 570 księży pedofilów idzie po nasze dzieci

Alarm! 570 księży pedofilów idzie po nasze dzieci

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-12 19:12:38
Gdy papież Benedykt XVI orzekł, że skala pedofilii w kościele jest porażająca, zakłamani propagandziści katoliccy nie zawahali się zełgać, iż miał na myśli to, że nawet jeden ksiądz pedofil to coś przerażającego. Cudownie! A co dopiero osiem tysięcy! Dziś papież Franciszek uściślił swego poprzednika. Powołując się na dane uzyskane od ekspertów, stwierdził, że 2 proc. księży to pedofile. Ta informacja zwala z nóg.

Dotychczas kościół twierdził, że ok. jeden na tysiąc księży to pedofil, dodając kłamliwie, że to nie więcej niż w ogólnej populacji mężczyzn (de facto - kilkukrotnie więcej) - teraz autorytet papieski skorygował tę dezinformację.
Okazuje się, że pedofilów w sutannach jest dwudziestokrotnie więcej, niż twierdzili dotychczas! Nie jeden na tysiąc, lecz dwudziestu na tysiąc! Dwóch na sto! Jeden na pięćdziesięciu! Oznacza to ni mniej ni więcej, że po świecie grasuje 8260 księży pedofilów. To cała dywizja zboczonego wojska. Na Polskę przypada z tego statystycznie aż 570! Jeśli wierzyć papieskim ekspertom, z prawdopodobieństwem bliskim pewności mamy w Polsce ponad 500 księży pedofilów (XP)!

http://hartman.blog.polityka.pl/2014/08/23/alarm-570-ksiezy-pedofilow-idzie- po-nasze-dzieci/
 
Czytaj także na forum
współpraca