Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Badania długości penisa wyborców PIS itd..

Badania długości penisa wyborców PIS itd..

Re: Badania długości penisa wyborców PIS itd..

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-19 17:35:33
FEniks
W dniu 2015-08-19 o 17:25, glob pisze:
- ukryj cytowany tekst -
> FEniks
> W dniu 2015-08-19 o 16:05, glob pisze:
>> Średnia długość penisa zwolennika PiS wynosiła 18,35 cm. Taki wynik zdecydowanie wyróżnia się na tle politycznej konkurencji. Wyborcy PO deklarowali bowiem średnio 17,41 cm, a sympatycy SLD - 16,20 cm.
>>
>> Prof. Izdebski zastrzegł, że odpowiadając na tak intymne pytania, respondenci często nie są do końca szczerzy. Ich deklaracje pokazują jednak, jak chcą być postrzegani.
>>
>> - Wyobrażenie o długości penisa ma duże znaczenie dla samopoczucia mężczyzn, chociaż sama długość nie ma specjalnego znaczenia dla jakości seksu - zauważył profesor. Prof. Izdebski podzielił się także inną obserwacją dotyczącą zwolenników i zwolenniczek partii Jarosława Kaczyńskiego.
>>
>> - Co dziesiąty wyborca PiS deklaruje problem swoich zbyt dużych potrzeb seksualnych w stosunku do oczekiwań partnerki To jest ciekawy wątek, bo jednocześnie tylko nieco ponad połowa zwolenniczek PiS deklaruje, że ma orgazm "często lub zawsze" podczas stosunku z partnerem. A wśród zwolenniczek PO i SLD: trzy czwarte.
>
> :-D
>
> Skąd Ty takie rzeczy wyciągasz, glob?
>
>
> Mówiłem że prawda jest naodwrót......
>
>
> Dziennik": Unia Europejska: Polskie penisy są za krótkie
>
> "Dziennik":
> Polscy mężczyźni zajmują jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Tak wynika z raportu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Wyprzedzają nas nawet Niemcy - pisze "Dziennik".
> Unia Europejska po raz pierwszy podała oficjalną klasyfikację penisów - wraz z precyzyjnym podziałem na rozmiary - mały, średni i duży. Te pierwsze podczas wzwodu nie przekraczają 14,1 cm długości. Rozmiary średnich zaczynają się od 16,1 cm, a dużych od 18,1 cm. Polscy seksuolodzy oświadczyli, że z przyczyn humanitarnych nie podadzą średniej dla naszego kraju. Nie ukrywali jednak, że jest ona dość niska.
> Badanie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej przeprowadzono z wielkim rozmachem: o długość przyrodzenia zapytano około 50 tys. dorosłych mężczyzn z wszystkich krajów Unii.
>
> Co zatem mają zrobić panowie, którzy zostali wyposażeni przez naturę mniej hojnie niż ich sąsiedzi? Pytanie to z pewnością może dręczyć Polaków, bo - jak wynika z raportu - zajmujemy jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Wyprzedzają nas nawet Niemcy. Seksuolog profesor Lew Starowicz nie chce jednak podać żadnych szczegółowych danych. Twierdzi, że to ze względów humanitarnych. "Takie informacje spowodowałyby tylko negatywne skutki terapeutyczne. Mielibyśmy zaraz wzrost liczby mężczyzn cierpiących na depresję oraz lawinę żądań i próśb o skierowanie na operacje powiększające" - tłumaczy prof. Starowicz.
>
> http://www.garsoniera.com.pl/forum/topic/20649-polacy-maja-najmniejsze-penisy-w-unii- europejskiej/

Błagam, glob!! kawę piję! :-D

Ewa


Co od katolicyzmu im się penisy pokurczyły, narząd nieużywany zanika przecież. Tragedia narodowa się dzieje.
 
Czytaj także na forum

Re: Badania długości penisa wyborców

FEniks <x...@poczta.fm> / 2015-08-19 22:35:20
W dniu 2015-08-19 o 17:35, glob pisze:

> narząd nieużywany zanika przecież.

A używany = nierząd.

> Tragedia narodowa się dzieje.

Racja!
;-)

Ewa
 

Re: Badania długości penisa wyborców PIS itd..

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-19 23:05:20
FEniks
W dniu 2015-08-19 o 17:35, glob pisze:

> narząd nieużywany zanika przecież.

A używany = nierząd.

> Tragedia narodowa się dzieje.

Racja!
;-)

Ewa


No pomyśl logicznie, czy biologicznie różnimy się od takich francuzów, czechów, czy niemców?. No nie, te penisy powinny być statystycznie podobne. Ale tam gdzie seksualność jest przeklinana to rośnie frustracja a fujara maleje. Przecież ja jak czytam sobie zwierzenia katolickie w internecie gdzie ksiądz radzi, to nerwice seksualne z pochwicą wróciły i baby piszą że seks oralny to obraza jezusa, bo Jezusa bierze się do ust, więc męża bolą jajca, a ksiądz radzi by jeszcze podkręcili śrubę, ku zadowoleniu dewianta. Tego jest cała masa, niesamowicie poszkodowanych ludzi, którym księża frustraci robią wszystko by w alkowie tylko zaszkodzić. Albo baba rzyga na widok mężowskiego penisa ( objaw pochwicy) bo ksiudz jej powiedzia że w tym jest szatan. To jak tu ma być normalnie, strasznie dewianci katują ludzi a to niszczy relacje z partnerem i przecież z badań wynika że katolicy to grupa najbardziej rozwodząca się na świecie,.......


"Ponieważ seksualność jest głównym spoiwem w pierwszym okresie małżeństwa, to wszelkie zaburzenia pojawiające się w tej materii na początku mogą okazać się rujnujące i jak pokazuje praktyka, takie są. Jak ukazują badania amerykańskie, programy (rządowe i kościelene) abstynencji seksualnej podniosły średnią wieku inicjacji seksualnej, a odsetek młodzieży szkół średnich współżyjących spadł o nawet 10 punktów procentowych, to jednocześnie w tym samym czasie lawinowo wzrosła liczba młodych małżeństw chrześcijańskich z poważnymi względnie trwałymi dysfunkcjami seksualnymi. W niektórych parafiach i zborach nawet 9 na 10 małżeństw (to jest przecież aż 90%!) cierpi na zaburzenia seksualne. Tymczasem w środowisku studentów aktywnych seksualnie problemy tej natury występują z częstością od 7 do 18% a połowa z nich ma charakter przejściowy. Serwis www.religioustolerance.org przytacza badania, z których wynika, że liczba rozwodów w środowisku chrześcijan zaangażowanych religijnie jest ponad 50% większa, niż w populacji generalnej czy nawet wśród ateistów! Z wszechstronnych badań seksulogiczno-sądowych wynika, że podstawowym źródłem rozwodów (ponad 70% przypadków) są trudności w pożyciu seksualnym. Takie dane muszą skłonić do myślenia i działania."
 

Re: Badania długości penisa wyborców PIS itd..

"Pszemol" <P...@PolBox.com> / 2015-08-20 09:18:57
"FEniks" wrote in message
news:mr2pa5$9fg$1@news.icm.edu.pl...
> W dniu 2015-08-19 o 17:35, glob pisze:
>
>> narząd nieużywany zanika przecież.
>
> A używany = nierząd.
>
>> Tragedia narodowa się dzieje.
>
> Racja!
> ;-)

Ciekawe skąd dane brali do tej mapy świata:
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073
Czy też z ankiet, niesprawdzane wyobrażenie o sobie?
 
1 2
dalej
współpraca