Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Bonzo

Bonzo

Bonzo

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-08 14:42:30
Dobra ksywa dla Dudy;

"Dobiega końca konferencja prasowa Piotra Dudy, przewodniczącego NSZZ "Solidarność", pisowskiej przybudówki. Wazeliniarz i włazidupiec mizdrzący się kleru, ważniaków z PiS i bogaczy nie ma czasu na spotkania z ludźmi pracy. Nic w tym dziwnego: bogacz szuka przyjaźni i kontaktów z bogaczami, a ciemny lud ma na nich pracować na umowach śmieciowych!

Histeryczne oświadczenie zamieszczone na stronie internetowej "S" podpisane przez Dudę pokazało butę, arogancję i oderwanie bonzy od rzeczywistości. Nie ma tam ani jednego argumentu, który zakwestionowałby opisane w tygodniku fakty. Są obelgi, wyzwiska, epitety i przeogromne zdumienie zmieszane z paniką i strachem, że ciemny lud dowiedział się o pracowicie skrywanych przed nim faktach.

Akcja wymierzona w Solidarność, w jej lidera, atak na kościół katolicki, gazetka partyjna PO? Dziennikarze "Newsweeka" ujawnili, że przed publikacją zwrócili się do Dudy z prośbą o rozmowę. Bonzo odmówił. Bo tygodnik nie jest pisowskim periodykiem, którego redaktorzy z otwartą buzią słuchają monologu "przepytywanej" przez siebie osoby... Dziś Duda ogłosił, że "Newsweek" opublikował same kłamstwa. Przewodniczący oznajmił, że 14 tez tygodnika kierowanego przez Tomasza Lisa to 14 kłamstw. Pobyt w Kołobrzegu? W życiu! Duda bawił wtedy w Baku, Gliwicach, Gniewie i Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Rzeszowie, na Śląsku, Dobieszkowie, Turowie. W Kołobrzegu w ciągu ostatnich sześciu lat był raptem pięć razy służbowo. Jeden raz bawił prywatnie przez 3 i pół dnia na własny koszt. Ciekaw jestem, jak do słów i przedstawionych dowodów odniesie się "Newsweek". Kto spędzał czas w Kołobrzegu, sobowtór Piotra Dudy? Karty meldunkowe obowiązuje w każdym hotelu, wystarczy sięgnąć po nie i przedstawić światu. Znam przypadki kiedy pan A i pani B wynajmowali apartament w hotelu na swoje nazwiska, po czym mieszkała w nim pani B, pan A w ogóle się nie pojawił. Okazało się, że podobny schemat istniał podczas pobytów gościa zameldowanego jako przewodniczący Piotr Duda. To potwierdził na konferencji Piotr Duda: na jego nazwisko meldowały się w hotelu różne osoby. Czy dysponowały również jego dowodem osobistym?

Czekam na rozwój sytuacji, co zrobi "Newsweek", co zrobi Duda. Ten ostatni dał doz rozumienia, że pisać o panie przewodniczącym mogą jedynie absolwenci szkoły Tadeusza Rydzyka z pozycji na kolanach."
 
Czytaj także na forum
współpraca