Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Brak sumienia

Brak sumienia

Brak sumienia

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-06 21:16:38
Taki wstęp:
W strukturach wsi, osobnik nie jest wstanie wykształcić sumienia, bo do sumienia musi być poczucie indywidualizmu a nie stadności. Znacie te badania napewno, że dopuki ktoś nie wyrwie z tłumu, że tu na ulicy leży człowiek, stado jak zahipnotyzowane nie dostrzega leżacego, przechodzi obojętnie. W stadzie nie ma sumienia. Struktury stadne naprzykład to komunizm , czyli od komuny pierwotnej, gdzie dostrzegaliście na własnej skórze, że brak było humanistycznego podejścia, bo stadność nihilizuje sumienie.
Im niższej w społeczeństwie, tym bardziej zachowanie oparte jest na tłumie i osoby tym bardziej gruboskóre, jakby wyciął im ktoś wrażliwość, wręcz wulgarne w chamskich bezczelnych wypowiedziach, słowach i zachowaniach, bo bardziej są w instynktach stadnych niż indywidualnie funkcjonują.
Struktury stadne to przede wszystkim komunizm, faszyzm, katolicyzm, islam . Tu jest wszystko dla stada przeciwko jednostce, która kierowana, będąc niesamodzielna, nie jest wstanie do powstania sumienia. Sami drżeliście spewnością, nawet z bólu, gdy dotarły was informacje o dr. Chazanie, tępym oprawcy co torturował w imię ideologii......widzicie brak sumienia gdyż służy stadności, czyli kościołowi.
To jest model i paradoksalnie ludzie w kościele, nigdy nie będą etyczni, moralni, dopuki struktura kościoła będzie autorytanie stadna, raczej jak ktoś się nawinie to ma pozamiatane, też to widzicie prawda?
Jak już wiecie co to sumienie, które oddziela nas od grubiaństwa ze wsi, im bardziej indywidualny człowiek tym wrażliwszy, nie samotnik, tylko indywidualista w gromadzie, lub gromada indywidualności, tu jest cacy, pełen humanizm z tego wyrasta i wrażliwość.

A teraz kim jesteście w większości. Europa, jak powiedzmy konkretnie Niemcy, naprawdę bardzo zangażowali się w pomoc ludziom emigrującym łodziami, przyjmują ogromne ilości. A Polska, nie tylko ma to gdzieś, ale internetowy hajt sięga wręcz zachowania jakiego SS Gestapo, niech giną, nie wpuszczać, dzieci potopione, rodziny całe na jakieś druty wbite, a polacy, wygonić ścierwo, .....wiecie o co chodzi.
 
Czytaj także na forum
glob 2014-06-15 08:51
Ikselka 2013-10-02 10:09
glob 2013-04-09 23:04
Nemezis 2012-04-10 20:47
zdumiony 2011-05-14 20:39
współpraca