Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Dlaczego komunistów nie powiesicie?

Dlaczego komunistów nie powiesicie?

Dlaczego komunistów nie powiesicie?

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-08 00:44:38
"Ludzie oddalają się od Kościoła, który jest agresywny i w miejsce miłości głosi niechęć i przyzwolenie na opluwanie bliźniej. Kościół traci wpływy w innych państwach. Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia i Stany Zjednoczone są suwerenne, nie pozwalają Kościołowi na ingerencje w ich wewnętrzną politykę. Zostają Polska i kraje postkomunistyczne, gdzie bardzo łatwo jest w miejsce niedawnego "czerwonego" posłuchu wcisnąć i narzucić podobny "czarny" - z tych samych powodów i dla tych samych i politycznych, i finansowych korzyści."

Czas zweryfikował zniewolone umysły, kto kim był za komuny.
Jeszcze parę lat temu buractwo wyło że za komuny było lepiej, teraz to samo buractwo są to katolicy od zawsze, tłum ma krótką pamięć.
I jak pamiętacie walczyło podpuszone przez partie, ze studentami pałami, teraz ci studenci to lemingi, od niebieskich ptaków za komuny, i ponownie buractwo domaga się cenzury. Ataki na teatry, galerie, uczelnie, bolszewickiego buractwa , wykazały czym są, tym samym co robili wcześniej.
To ich śnienie o dyktarurach, silnych rękach u władzy, Pinoczetach, monarchach, ostatnio nawet Saddama gloryfikują, podziw dla Putina, przecież jest ewidentym wyciem za starą władzą, władzą ucisku, sterowania ludzmi, narzucania jak mają żyć. Obiecywaliście powiesić komunę, to na co czekacie, jak czas pokazał kto kim jest i był, żadnej sprawiedliwości?
 

Dlaczego komunistów nie powiesicie?

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-08 01:25:18
Pamiętacie Trybuna, tu pisał, podawał się za komunistę lub bardziej miekko, za przyjaciela ludu. Co teraz robi Trybun , no zaciekle broni pedofila Wesołowskiego i kwiczy o atakach na kościół.
Mnie to nie dziwi, tacy osobnicy potrzebują kogoś kto trzyma za pyska, zamordyzmu, ( złapać za mordę). To samo Ikselka czy Chiron, to stalinowcy, czy PIS z oprawcami komunistycznymi w swoim składzie, idący do wyborów, z chasłami , tym co mają zabierzemy damy tem co leżą, moralność komunistyczna. Komunizm w polsce to była moralność, ciągle się piętnowało że ci co mają to kosztem innych, wyzywało od szkodników, pełne gęby krzykaczy moralnych i na tym postulacie obecnie Duda wygrał prezydenta. Zaraz jak wygrał grafomańskie wiersze się ukazały, dokładnie takie jak gloryfikowano Stalina, jak ojca, który zaopiekuje się ludem proletariatu. To Erich Fromm nazywał ucieczką od wolności, Miłosz zniewolonym umysłem, psychologia niedojrzalością, która przerażona odpowiedzialnością-bo wolność to w konsekwencji odpowiedzialność za swoje postanowienia, dojrzałość.....potrzebuje opieki ojca , im bardzie bezwzględny tyran, to większe poczucie bezpieczeństwa, bo my poliżemy jajca pod stołem szefostwu dyktatorskiemu, na lizustwie będzie dobrze, a wrogów szefostwa atakować, aby wykazać że rodowodowe kundle od urodzenia jesteśmy.
 
współpraca