Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Emigranci

Emigranci

Emigranci

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-11 20:29:34
A wiecie jak patrzę na te zdjęcia czy filmy, gdzie rodzice płaczą tuląc trupa dziecka, które utoneło, uciekając razem z nimi przed fundamentalizmem islamskim.
To zawsze mi się pojawia obraz że to Polacy.
Nie jest to dziwne, bo to tylko kwestia czasu, jak Polacy swoje dzieci będą wyławiać z bałtyku, uciekając na przeciekających łodziach, przed fanatyzmem katolickim.
Już tak jest że drugim motywem oprócz ekonomicznego emigracji jest totalitaryzm katolicki.
Gdzie ogromnie dużo gejów uciekło, teraz uciekają młode pary bo fundamentalizm zabrania im być rodzicami. Ludzie masowo wyjeżdzają do lekarza do Czech, czy Niemiec, bo boją się oprawców inkwizycyjnych w szpitalach, gdzie w imię czegoś co opacznie nazwano sumieniem, torturuje się pacjentów.
A jak wyjadą raz, czy sens jest wracać, jak lekarz zdziwiony na zachodzie pyta, dlaczego tak tam nienawidzicie kobiet? Gdyż te represje kościoła, ich histeryczna propaganda, nic nie ma wspólnego z biologią, za to z ideologią nienawiści frustratów ogromnie dużo.
Jak popatrzycie na badania odnoście praw kobiet, to w europie jedynym krajem gdzie kobiety są najgorzej traktowane jest polska, porównywalnie już z niektórymi państwami islamskimi.
Tamci toną z dziećmi uciekając przed religią, my też już zaczeliśmy uciekać przed religią. Dlatego taki obraz, to Polacy tam toną.
 
Czytaj także na forum

Re: Emigranci

s...@gmail.com / 2015-09-11 23:52:46
wiadro.org.pl/imperium/doc/lysiak/stulecie-klamcow.pdf
 
współpraca