Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Festiwal młodzieży komunistycznej

Festiwal młodzieży komunistycznej

Festiwal młodzieży komunistycznej

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-15 16:13:36
Już za rok światowe dni młodzieży katolickiej w Polsce. Dlaczego taki tytuł? Bo komunizm dokładnie jak katolicyzm zachowują się tak samo, więc jak zajrzycie do historii to zobaczycie co nas czeka.
Odbywały się takie międzynarodowe festiwale za komuny, braterstwa, pokoju i przyjaźni. Dokładnie takie same chasła zobaczycie pod szyldem katolickim.
I wiecie entuzjastyczna propaganda JP2, Breżniew, św. Stalin i inni święci. Na tych festiwalach przyjaźni po roku rodziło się mnóstwo czarnych niemowląt, bo młodzież odreagowywała przaśną moralność komunistyczną, jak na piegrzymkach gdzie masy osób zachlanych i dygających panienki w krzakach.
Tak więc podejrzewam że znowu dużo czarnych się w polsce po tym festiwalu urodzi jak w latach 56-57. Ciekawe tylko czy kościół zrobi jak komuna, bo tak się bratali na tych festiwalach, że z lęku przed narodzinami pokolenia czarnuchów, komuniści cofneli zakaz aborcji na 3 miesiące. ?
 

Re: Festiwal młodzieży komunistycznej

belzebóbbb666 <f...@wp.pl> / 2015-08-15 16:50:44
W dniu 15.08.2015 o 16:13, glob pisze:
> Już za rok światowe dni młodzieży katolickiej w Polsce. Dlaczego taki tytuł? Bo komunizm dokładnie jak katolicyzm zachowują się tak samo, więc jak zajrzycie do historii to zobaczycie co nas czeka.
> Odbywały się takie międzynarodowe festiwale za komuny, braterstwa, pokoju i przyjaźni. Dokładnie takie same chasła zobaczycie pod szyldem katolickim.
> I wiecie entuzjastyczna propaganda JP2, Breżniew, św. Stalin i inni święci. Na tych festiwalach przyjaźni po roku rodziło się mnóstwo czarnych niemowląt, bo młodzież odreagowywała przaśną moralność komunistyczną, jak na piegrzymkach gdzie masy osób zachlanych i dygających panienki w krzakach.
> Tak więc podejrzewam że znowu dużo czarnych się w polsce po tym festiwalu urodzi jak w latach 56-57. Ciekawe tylko czy kościół zrobi jak komuna, bo tak się bratali na tych festiwalach, że z lęku przed narodzinami pokolenia czarnuchów, komuniści cofneli zakaz aborcji na 3 miesiące. ?
>

Zgadzam się w 100%, to jest to samo, tylko sobie inną przykrywkę
(ideologię) wybrali. To samo co za komuny dzieje się w zakładach pracy:
malowanie trawy, debile w zarządzie, propaganda sukcesu...
Po prostu ludzie są tacy sami.
 

Re: Festiwal młodzieży komunistycznej

"Ghost" <g...@everywhere.com> / 2015-08-15 18:26:00


Użytkownik "belzebóbbb666" napisał w wiadomości grup
dyskusyjnych:mqnjk5$unt$1@node1.news.atman.pl...

>Zgadzam się w 100%, to jest to samo, tylko sobie inną przykrywkę
>(ideologię) wybrali. To samo co za komuny dzieje się w zakładach pracy:
>malowanie trawy, debile w zarządzie, propaganda sukcesu...
>Po prostu ludzie są tacy sami.

Nie są. Ideologia już nie rządzi gospodarką.
 

Re: Festiwal młodzieży komunistycznej

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-15 18:44:33
belzebóbbb666
W dniu 15.08.2015 o 16:13, glob pisze:
- pokaż cytowany tekst -
Zgadzam się w 100%, to jest to samo, tylko sobie inną przykrywkę
(ideologię) wybrali. To samo co za komuny dzieje się w zakładach pracy:
malowanie trawy, debile w zarządzie, propaganda sukcesu...
Po prostu ludzie są tacy sami.


Tak samo jest z faszyzmem i komunizmem, na maturze masz pytanie. Porównaj dwa systemy totalitarne i pokaż różnice. ?Różnice to niuanse, bo totalitaryzmy są identyczne. Hitler i Stalizm z powietrza sobie nie wygrzebali systemów zamordystycznych, pierwszym w europie był kościół katolicki i na jego wzorach powstały te w dwudziestym wieku. Dlatego ludzi tak dziwuje, że katole zachowują się jak partyjniacy, bo to takie samie utopie, nieralizowalne postulaty, gdzie kwitnie obłuda obyczajowa i represje do tych co są inni lub mieli pecha, nie ukryć że oficjalnie mówi się coś innego i robi, czyli entuzjastycznie tylko jedyna prawda. Nawet Islam kiedyś tolerancyjny po 200 latach krucjat nabył od katolicyzmu to co teraz nazywamy fundamentalizmem. Po upadku komuny zastępuje ją fundamentalizm islamski i katolicki i znowu mamy podzielony świat, na wolne kraje i zamordystycznie religijne i jest taka sama wojenka jak zimna wojna z komunizmem.
 

Re: Festiwal młodzieży komunistycznej

belzebóbbb666 <f...@wp.pl> / 2015-08-15 19:03:21
W dniu 15.08.2015 o 18:26, Ghost pisze:

>
> Nie są. Ideologia już nie rządzi gospodarką.

Tak napisałem, to przykrywka!
 
wstecz
1 2 3
współpraca