Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Fircyk w zalotach

Fircyk w zalotach

Fircyk w zalotach

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-21 22:44:05
Tak było w czasie wyborów Dupy na prezydenta;


Ludzie ludziom zgotowali ten los"


"Kampania Dudy to jedna, wielka lawina kłamstw. Kłamstw, które powtarzane przez człowieka z taką łatwością, wskazują na jego charakter. Osoba z takim charakterem nigdy nie powinna zamieszkać w Pałacu Prezydenckim" pod tą opinią Waldemara Kuczyńskiego podpisuję się. Mówi się trudno Polska przegrała, wygrał populizm, demagogia, obietnice bez pokrycia. Zobaczymy, co z obietnicą Dudy na temat obniżenie wieku emerytalnego, dopłat 500 zł na każde dziecko, oraz jedna z ważniejszych obietnic Dudy, frankowicze będą spłacać kredyty po kursie jaki obowiązywał w dniu podpisania umowy.


Tak jest teraz;

Polacy już zrobili na złość Platformie i zagłosowali na Dudę. Przez pierwsze dwa tygodnie swojego urzędowania Prezydent wycofał się z pomysłu obniżenia wieku emerytalnego i z 500 zł na każde dziecko w rodzinie. Nie spotyka się z rządem, do Brukseli nie wybiera się, bo nie lubi Tuska. Za to codziennie siedzi na mszy. Więcej czasu spędza na modlitwie niż na działaniu na rzecz państwa. Od czasu do czasu udzieli wywiadu. Polacy , zrozumcie PiS nie ma programu społecznego!!! To hasła bez pokrycia. Nie będzie ochrony frankowiczów, 500 zł na dziecko, obniżenia wieku emerytalnego. To populizm , manipulacja i kłamstwa. Za to na pewno dojdzie do ograniczenia praw obywatelskich na rzecz nauki kościoła. Ustawa zakazująca aborcji i badań prenatalnych wejdzie w życie. Ustawę o in vitro zmienią tak nie stanowiła konkurencji dla naprotechnologii, którą to będą dofinansowywać z budżetu, wspomagając w ten sposób kościół. Ograniczenie prawa do strajku oznacza brak możliwości przedstawiania swoich poglądów, przypominania o obietnicach wyborczych i walki o swoje prawa. To złamanie prawa człowieka do wolności zrzeszania się i do wolności wypowiedzi. JAWNA DYKTATURA. JAK MOŻNA TEGO NIE DOSTRZEGAĆ. ZAMACH NA WOLNE MEDIA, PAŃSTWO WYZNANIOWA, DYKTATURA PREZYDENTA I ZAKAZ STRAJKÓW. Chcemy drugiego Związku Radzieckiego?

 
Czytaj także na forum

Re: Fircyk w zalotach

l...@gmail.com / 2015-08-22 19:53:42
użytkownik glob napisał:
> Tak było w czasie wyborów Dupy na prezydenta;


http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201505/1432063554_pl6ac7_600. jpg

http://niewygodne.info.pl/gify/fiskalizm-tuska400.gif
 

Re: Fircyk w zalotach

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-22 20:23:03
Lemin
A komu podoba się platforma, ale wybrać obłudnych cwaniczków, w żywe oczy z uśmiechem na ryju jebiący spermę kamstw, gdzie oddawna widać że ich tylko władza i to totalitarna interesuje i nawet próbują zakazać strajków, wprowadzić cenzure, katolicki Jihat, których interes polski polega na oddawaniu jej obcemu państwu, zbrodniczej sekcie, gdzie tylko igrzyska ofiar będą a wielka bieda. To trzeba od urodzenia szczyny pić, aby być takim wypłukanym z mózgu niedorozwojem. A wszystko rozbija się o to, że obłudny burak nie odróżnia fałszu od prawdy, bo tak się zapluł w oszukiwaniu i siebie i otoczenia, takiego ewidentny oszyst najszybiej wykorzysta.
 
współpraca