Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Homoseksualizm i granice tolerancji.

Homoseksualizm i granice tolerancji.

Homoseksualizm i granice tolerancji.

Ikselka <i...@gazeta.pl> / 2013-11-15 13:07:12
http://www.eioba.pl/a/36vs/homoseksualizm-i-granice-tolerancji
--
XL
"Przypadek ? to Bóg przechadzający się incognito." A. Einstein
 
Czytaj także na forum

Homoseksualizm i granice tolerancji.

Adrenalinka <7...@momail.pl> / 2013-11-15 17:10:57
Brednie, bez podstawówki z biologii, bo seks to nie tylko reprodukcja, to "nauka" kleru tak twierdzi ,co jest dewiacją seksualną, seks tylko do reprodukcji niszczy więzi rodzinne w gatunku. Homki nie wymarły i nie wymrą/ to mistyka życzeniowa/ bo...rodzą homo hetero od zarania dziejów i homo nie jest genetyczne, to epigenetyka, czyli każdy płód jest żeński, hormony kształtują płeć i gdy jest matka poddana dużemu stresowi ,/ wojna/hormony kształtują orientacje seksualną. Natura reguluje agresje i tam gdzie dużo stresu z powodu tej agresji rodzi się najwięcej homo, bo różnorodność powoduje opadanie w gatunku agresji i początku wyższego etapu rozwoju.
To samo na początku, że zwierze jest niżej ewolucyjnie i kiedyś spółkowało z kim chciało a wyrafinowane gatunki omijają seks z kim popadnie. No właśnie wyrafinowane gatunki najczęściej są właśnie zróżnicowane preferencją seksualną, czyli te co mają świadomość i samoświadomość uprawiają seks różnorodny.
Tak więc reszty nie czytam bo w każdym zdaniu brednie.
 

Homoseksualizm i granice tolerancji.

Adrenalinka <7...@momail.pl> / 2013-11-15 17:29:43
Obrazkowo to wygląda tak: homo to-psy, hetero to- owce. Po to natura-gospodarz, dała owcom psy aby ci tych owiec strzegły, bo owce lubią łazić nad przepaść, bo jako owce w swojej owczej masie sobie zasłaniają widok, więc jest kilka psów, co poszczekają-twory kultury, na owce gdzie one lezą, owce dzięki psom mają lepsze rozeznanie przestrzeni. Jednak wśród owiec są chore owce, które beczą- wygłaszają przemówienia- by psy zatłuc lub przepędzić bo nie dają wełny, dlatego takie owce skazuje natura na homofobie, czyli wyklucza bo stado stanie się ślepe.


 
tren R 2012-06-08 10:57
Nowy lepszy tren R 2011-10-11 09:45
współpraca