Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia "Jedziemy do Szarm al-Szejk na Polki", czyli frustra

"Jedziemy do Szarm al-Szejk na Polki", czyli frustra

"Jedziemy do Szarm al-Szejk na Polki", czyli frustra

glob <r...@gmail.com> / 2015-10-11 19:09:40
W sezonie turystycznym do Hurghady czy Szarm al-Szejk ciągną całe wycieczki tych, którym religia zakazuje przedślubnego seksu. Ich seksualna desperacja przejawia się też w inne, bardziej drastyczne sposoby.

-Takie mamy zasady. Mężczyzna musi poczekać z seksem do ślubu. Wcześniej może mieć dziewczynę, ale tylko "oficjalną". Rodziny obojga muszą o tym wiedzieć, a partnerzy nie mogą się nawet pocałować. Najdalej posunięty krok to trzymanie się za rękę, dalej nie da rady - mówi Ahmed Assin, 22-letni student stomatologii, który też przyznał się, że wraz z kolegami jeździ do Szarm al-Szejk.

Najbardziej wymownym przykładem było krążące po sieci wideo, na którym widać kobietę rozbieraną i gwałconą w środku tłumu zgromadzonego na słynnym Placu Tahrir.

http://michalgasior.natemat.pl/131859,jedziemy-do-szarm-al-szejk-na-polki- czyli-frustracja-seksualna-mlodych-muzulmanow
 

Re: "Jedziemy do Szarm al-Szejk na Polki", czyli fru

b...@gmail.com / 2015-10-11 22:08:05
A tłuściutkie polki wala do muslimowa. Wszyscy zadowoleni. Więc?
 

Re: "Jedziemy do Szarm al-Szejk na Polki", czyli fru

glob <r...@gmail.com> / 2015-10-11 22:20:52
bronek...@gmail.com
A tłuściutkie polki wala do muslimowa. Wszyscy zadowoleni. Więc?

Co więc.? To że sfrustrowani muzełmanie tak gwałcą wszystko co może ma dziurkę, jest wynikiem, że z seksem czeka się do ślubu. Tam jest to przestrzegane, bo nikt nie wywalił religii ze społeczeństwa jak to było w europie. A co wy robicie? Kler naucza, że seks tylko po ślubie i chcecie aby to wróciło, bo watykan tak chce. No właśnie, w islamie masz pokazane konsekwencje religijnych bredni i dlaczego co ma szparę to zgwałcą.
 
współpraca