Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Korea Północna

Korea Północna

Korea Północna

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-12 16:34:41
Ambasada Korei Północnej w Warszawie poinformowała w oficjalnym oświadczeniu, że "najwybitniejszy dowódca w historii" Kim Dzong Un ( To u nas znaczy ArcyBiskup) ...postanowił ostatecznie rozwiązać problem amerykańskich "imperialistycznych prowokacji". ( Na nasze to znaczy że świat zachodni bardzo zdenerwował tych od jedynej prawdy katolickiej)
- Czas, kiedy słowa mogły coś zdziałać dawno już minął. ( to znaczy że czas na fanatyzm religijny przeciwko cywilizacji złu zachodu )
Od tej chwili relacje między Północą a Południem zostaną wprowadzone w stan wojenny. ( To znaczy że fanatyzm religijny będzie atakował tych inaczej żyjących, bo wiecie jak ArcyBiskup każe tak ma być dla wszystkich ) .
Jeśli USA i południowokoreańska grupa marionetek dokona militarnej prowokacji dla wywołania wojny( to znaczy że inaczej żyjąc niż chce ArcyBiskup atakujesz kościół i religię bo zostałeś zmanipulowany przez gazetę wyborczą i ich prowokujesz agresją nie słuchając ArcyBiskupa).... nie ograniczy się ona tylko do lokalnej wojny.
Oczywistym jest, że każdy konflikt zbrojny na Półwyspie Koreańskim doprowadzi do wojny totalnej, wojny nuklearnej - napisano. ( To oczywiste religia zmiecie cywilizowany świat dla ArcyBiskupa)

Ambasada Korei Północnej w Warszawie przytoczyła na swojej stronie internetowej oświadczenie wydane w sobotę przez "rząd, partie polityczne i organizacje Koreańskiej Republiki Ludowo Demokratycznej" ( Na nasze to demokracja katolicka). W dokumencie stwierdzono, że działania "amerykańskich imperialistów", zmierzające do pogwałcenia suwerenności Korei Północnej, weszły w bardzo poważną fazę. ( No stop gadanie i karanie księży pedofili przechyliło czarę goryczy) W związku z tym marszałek Kim Dzong Un ( ArcyBiskup) postanowił położyć kres prowokacjom Stanów Zjednoczonych. ( Cywilizacji zła bo nie słucha Arcybiskupa)

- Ważną decyzją podjętą przez niego była deklaracja bitwy na śmierć i życie w celu zapewnienia epokowej okazji do położenia kresu niekończącemu się starciu z USA i zapoczątkowania nowej ery. ( ery lepianki średniowicznej i palenia na stosie dla chwały kościoła)
 
współpraca