Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Ksiądz Ucho

Ksiądz Ucho

Ksiądz Ucho

glob <r...@gmail.com> / 2015-10-11 15:58:49
Miasta?!

Nie słyszał pan nigdy o masturbowaniu miast?

Nigdy. Mówi się, że masturbować można wyłącznie... hm...

Chce pan powiedzieć: organy płciowe? Mój Boże, ależ pan naiwny [śmiech]. Masturbować można wszystko. Dosłownie wszystko. Masturbowanie całych miast, a nawet całych państw, stanie się wkrótce powszechną praktyką, jeśli oczywiście ludzie się w porę nie obudzą.

Genderyści mają skądinąd ambicję przeprowadzenia masturbacji całego globu.

Przygotowania do tej operacji trwają już od dawna, a jej elementami są loty w kosmos, rozmieszczanie satelitów i wszystkie rzekome programy "podboju" przestrzeni kosmicznej. W gruncie rzeczy nie chodzi jednak o żaden podbój - a o przygotowanie do gigantycznego planetarnego samogwałtu. Będzie on przebiegał prawdopodobnie na dwa sposoby. Po pierwsze, chodzi o to, żeby w odpowiednim dniu wszystkie dzieci na świecie - w wieku od zera do kilkunastu lat - rozpoczęły symultaniczną masturbację. Ich masturbacja ma być swoistym przygotowaniem do głównego punktu programu, o którym za chwilę powiem. Genderyści są perfekcjonistami, wiedzą, że wszystko musi przebiegać absolutnie bezbłędnie. To właśnie dlatego wprowadza się do żłobków i przedszkoli obowiązkowe lekcje onanizmu. Żeby zresztą tylko do przedszkoli i żłobków... Onanizmu uczy się już zarodki. Masturbowanie zarodków - pod niewinnie brzmiącymi nazwami "USG" albo "badania prenatalne" (to jest forma masturbacji bardziej inwazyjnej) - odbywa się już na poziomie gabinetów ginekologicznych. Niczego nieświadome, omamione pseudomedyczną ideologią kobiety w ciąży wchodzą do tych gabinetów jak do jaskini lwa. Jest to dokładnie to samo, jakby dorosły zdrowy człowiek wstrzykiwał sobie wirus HIV albo zarażał się dobrowolnie pałeczkami najohydniejszych wenerycznych chorób. Chodzi jednak o seksualizację zarodków, seksualizację embrionów - posługując się ich językiem. Mówiąc zaś zgodnie z prawdą - o seksualizację dzieci nienarodzonych.

Przy okazji, genderyści prowadzą także specjalny program seksualizacji i masturbacji dzieci niepoczętych. Tych ostatnich jest bowiem znacznie więcej niż dzieci poczętych oraz dzieci narodzonych.

Proszę sobie wyobrazić, z jaką skalą problemu będziemy się mierzyć, jeżeli genderystom uda się przeciągnąć na swoją stronę te niezliczone rzesze masturbujących się dzieci niepoczętych!


 
współpraca