Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Kultura

Kultura

Kultura

Rewolucja <s...@gmail.com> / 2015-01-05 19:29:48
Wykształcenie wyższe, wiedza z zakresu sztuki współczesnej, doskonałe umiejętności interpersonalne, pełne zaangażowanie, kreatywność oraz całkowita dyspozycyjność. Ponadto perfekcyjny angielski w mowie i piśmie. To tylko niektóre wymagania, jakie stawia poszukiwanemu pracownikowi Centrum Sztuki Współczesnej. W zamian oferuje 1 (słownie: jeden) tysiąc złotych i umowę śmieciową.

(...) Trudno jednak winić Centrum Sztuki Współczesnej. Placówkę, podobnie jak inne jednostki sektora finansów publicznych, obowiązuje ustawa z dnia 5 grudnia 2014 roku, podtrzymująca zamrożenie wynagrodzenia pracowników. Ten stan rzeczy powoduje m.in., że Centrum nie ma prawnych możliwości zwiększania liczby etatów pracowniczych.


To nie tak, że PLlandia ma w dupie kulturę, sztukę i inne takie zbytkowne fanaberie. Po prostu CSW zajmuje się jakąś ideologicznie szkodliwą formą sztuki. Gdyby dorzucili do swojej kolekcji kilka janopawłowych bohomazów, a najlepiej zaprosili pod dach trochę kleru katolickiego, który by tam odprawiał modły, pewny jestem, znalazłyby się miliony na dotację takiej kultury, jako i już się znajdują.
 
Czytaj także na forum

Re: Kultura

Trybun <i...@jachu.ru> / 2015-01-06 18:24:58
W dniu 2015-01-05 o 19:29, Rewolucja pisze:
> Wykształcenie wyższe, wiedza z zakresu sztuki współczesnej, doskonałe umiejętności interpersonalne, pełne zaangażowanie, kreatywność oraz całkowita dyspozycyjność. Ponadto perfekcyjny angielski w mowie i piśmie. To tylko niektóre wymagania, jakie stawia poszukiwanemu pracownikowi Centrum Sztuki Współczesnej. W zamian oferuje 1 (słownie: jeden) tysiąc złotych i umowę śmieciową.
>
> (...) Trudno jednak winić Centrum Sztuki Współczesnej. Placówkę, podobnie jak inne jednostki sektora finansów publicznych, obowiązuje ustawa z dnia 5 grudnia 2014 roku, podtrzymująca zamrożenie wynagrodzenia pracowników. Ten stan rzeczy powoduje m.in., że Centrum nie ma prawnych możliwości zwiększania liczby etatów pracowniczych.
>
>
> To nie tak, że PLlandia ma w dupie kulturę, sztukę i inne takie zbytkowne fanaberie. Po prostu CSW zajmuje się jakąś ideologicznie szkodliwą formą sztuki. Gdyby dorzucili do swojej kolekcji kilka janopawłowych bohomazów, a najlepiej zaprosili pod dach trochę kleru katolickiego, który by tam odprawiał modły, pewny jestem, znalazłyby się miliony na dotację takiej kultury, jako i już się znajdują.

A ty ile byś płacił temu pracownikowi za jego pracę?
A tak swoja drogą, gdybym ja go zatrudniał to podstawowym kryterium
byłoby zaangażowania w to co robi i perfekcyjny polski, w mowie i
piśmie. A debila uzywającego zwrotów zapożyczonych z obcojęzycznego
słownictwa przepędziłbym już na progu. Oczywiście o jakichś większych
pieniądzach za taką robotę nie może być mowy.
 

Re: Kultura

Rewolucja <s...@gmail.com> / 2015-01-07 09:55:57
Na kulture nie ma, bo jest na świątynie JP2.
 
LaL 2013-08-19 22:45
mcmlxxi.xi.xi@gma... 2013-04-10 16:00
Andromeda 2012-09-16 20:57
współpraca