Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Mama Magdy nadal agresywna

Mama Magdy nadal agresywna

Mama Magdy nadal agresywna

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-10 16:32:09
Cwaniactwo jest brakiem inteligencji.
Dlatego że niszczy się myślenie przyczynowo- skutkowe, bo próbuje się przyczyny oszukać. Cwaniactwo to obraz wsi i mamy Katarzynę, katoliczkę, która wspierała zakaz aborcji, bo tak na wsi do ludzi trzeba się pokazać, a potem cwaniakujemy co zrobić z problemem i jak nie upadło, to beczki i nabieranie ludzi na łzy, histerię.
Ruchy antyszczepienne to sekty chrześcijańskie z ogromnym poparciem dla zakazu aborcji, no przecież aby takie bzdury wygadywać, to prawda kryje się gdzieś indziej, w potrzebach maskowanych jak to robiła Katarzyna i ....


Myślę że w przypadku Ikselki, trzeba rozważać LOJALNOŚĆ Z MAMĄ MADZI, czyli histeryzuje jaka tragedia ale pod tą tragedią kryje się coś innego. Antyszczepieńkowcy to religiańci, jest to rodzaj sekty, w której aborcja to coś strasznego.
Mama Magdy nie mogła normalnie pozbyć się płodu, więc zabiła dziecko uzasadniając..... wypadek straszny i tragiczny. Antyszepieńskowcy mają zakaz aborcji, więc te dzieci niechciane, trzeba jakoś wykończyć, dobrym wykończeniem niechcianego dziecka jest go niezaszczepić i nie idzie się jeszcze do puchy.
Czyli mamy mentalność MAMY MADZI. Przecież zamiast beczek, zakopania na polu, gdzie zawsze można wpaść, choroba rozwiąże problem braku aborcji wystarczy niezaszczepić.
 
Czytaj także na forum

Re:Mama Magdy nadal agresywna

XL <i...@gazeta.pl> / 2015-09-12 14:08:06
glob Wrote in message:
> Cwaniactwo jest brakiem inteligencji.
> Dlatego że niszczy się myślenie przyczynowo- skutkowe, bo próbuje się przyczyny oszukać. Cwaniactwo to obraz wsi i mamy Katarzynę, katoliczkę, która wspierała zakaz aborcji, bo tak na wsi do ludzi trzeba się pokazać, a potem cwaniakujemy co zrobić z problemem i jak nie upadło, to beczki i nabieranie ludzi na łzy, histerię.
> Ruchy antyszczepienne to sekty chrześcijańskie z ogromnym poparciem dla zakazu aborcji, no przecież aby takie bzdury wygadywać, to prawda kryje się gdzieś indziej, w potrzebach maskowanych jak to robiła Katarzyna i ....
>
>
> Myślę że w przypadku Ikselki, trzeba rozważać LOJALNOŚĆ Z MAMĄ MADZI, czyli histeryzuje jaka tragedia ale pod tą tragedią kryje się coś innego. Antyszczepieńkowcy to religiańci, jest to rodzaj sekty, w której aborcja to coś strasznego.
> Mama Magdy nie mogła normalnie pozbyć się płodu, więc zabiła dziecko uzasadniając..... wypadek straszny i tragiczny. Antyszepieńskowcy mają zakaz aborcji, więc te dzieci niechciane, trzeba jakoś wykończyć, dobrym wykończeniem niechcianego dziecka jest go niezaszczepić i nie idzie się jeszcze do puchy.
> Czyli mamy mentalność MAMY MADZI. Przecież zamiast beczek, zakopania na polu, gdzie zawsze można wpaść, chorobac rozwiąże problem braku aborcji wystarczy niezaszczepić.
>

Ciebie szczepili i popatrz, jedna tragedia.
--
XL


----Android NewsGroup Reader----
http://usenet.sinaapp.com/
 

Re: Mama Magdy nadal agresywna

Naja <s...@gafa.com> / 2015-09-12 14:10:54
W dniu 2015-09-12 o 14:08, XL pisze:
> glob Wrote in message:
>> Cwaniactwo jest brakiem inteligencji.
>> Dlatego że niszczy się myślenie przyczynowo- skutkowe, bo próbuje się przyczyny oszukać. Cwaniactwo to obraz wsi i mamy Katarzynę, katoliczkę, która wspierała zakaz aborcji, bo tak na wsi do ludzi trzeba się pokazać, a potem cwaniakujemy co zrobić z problemem i jak nie upadło, to beczki i nabieranie ludzi na łzy, histerię.
>> Ruchy antyszczepienne to sekty chrześcijańskie z ogromnym poparciem dla zakazu aborcji, no przecież aby takie bzdury wygadywać, to prawda kryje się gdzieś indziej, w potrzebach maskowanych jak to robiła Katarzyna i ....
>>
>>
>> Myślę że w przypadku Ikselki, trzeba rozważać LOJALNOŚĆ Z MAMĄ MADZI, czyli histeryzuje jaka tragedia ale pod tą tragedią kryje się coś innego. Antyszczepieńkowcy to religiańci, jest to rodzaj sekty, w której aborcja to coś strasznego.
>> Mama Magdy nie mogła normalnie pozbyć się płodu, więc zabiła dziecko uzasadniając..... wypadek straszny i tragiczny. Antyszepieńskowcy mają zakaz aborcji, więc te dzieci niechciane, trzeba jakoś wykończyć, dobrym wykończeniem niechcianego dziecka jest go niezaszczepić i nie idzie się jeszcze do puchy.
>> Czyli mamy mentalność MAMY MADZI. Przecież zamiast beczek, zakopania na polu, gdzie zawsze można wpaść, chorobac rozwiąże problem braku aborcji wystarczy niezaszczepić.
>>
>
> Ciebie szczepili i popatrz, jedna tragedia.

o wściekliźnie zapomnieli


--
pamtataj pamtarej . . .
 

Re:Mama Magdy nadal agresywna

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-12 14:14:59
XL
glob Wrote in message:
- pokaż cytowany tekst -
> Czyli mamy mentalność MAMY MADZI. Przecież zamiast beczek, zakopania na polu, gdzie zawsze można wpaść, chorobac rozwiąże problem braku aborcji wystarczy niezaszczepić.
>

Ciebie szczepili i popatrz, jedna tragedia.
--
XL

Przecież to oczywiste, niechciane się nie szczepi po co beczki, czy upadło, tylko trzeba przykonać siebie i otoczenie że z najlepszym lekiem od 200 lat coś jest nie tak i bahorki do trumienki, bo wszystkie choroby nadal siedzą w glebie i czekają na bahorka bez odporności szczepiennej. Ten zakaz aborcji musiał gdzieś znaleźć ujście, szkoda że w mordowaniu dzieci.
 

Re: Mama Magdy nadal agresywna

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-12 14:17:20
Naja
W dniu 2015-09-12 o 14:08, XL pisze:
- pokaż cytowany tekst -
o wściekliźnie zapomnieli

Znowu mylisz mnie z burakami, to buractwo dostaje pierdolca jak ktoś nie jest na ich patologicznym poziomie .
 
wstecz
1 2 3
współpraca