Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Nasze pieniądze

Nasze pieniądze

Nasze pieniądze

Penetrator <r...@gmail.com> / 2015-05-29 05:41:08
Na zachodzie kościół katolicki sprzedaje budynki pod dyskoteki i mieszkania, bo do skompromitowanej sekty mało osób chodzi, ale nie w tym jest wałek.
Na zachodzi ci co są katolikami utrzymują kościół, więc ich nie stać na utrzymanie masy budynków.
W polsce ludzi do kościoła chodzi coraz mniej, nawet do małorozumnych polaków dociera czym jest ta sekta, ale UWAGA paradoksalnie, non stop buduje się nowe kościoły. Dlaczego?
Bo kler utrzymuje państwo polskie, czyli my wszyscy, ateiści, mormony, buddysty, makaroniarze i antyklerykały itd. Jak się dostaje czyjeś pieniądze to się buduje, przecież nie ich tylko nasze.
Jak kler buduje nie za swoje, to państwo nie buduje nam potrzebnych ośrodków, jak szpitale czy przedszkola, Owsiak biega i żebra, żeby chociaż był sprzęt dla dzieci, bo kler buduje kościoły do których niewielu już chodzi.
Jednak państwo potrzebuje aby utrzymać infrastrukture polski, więc....macie wysokie podatki, byłyby mniejsze gdyby ....kler nie rąbał naszej kasy, bo buduje kościoły, do których mało kto zagląda i pomiki JP2 na każdym rogu, od których dzieci mają...traumatyczne skrzywienie estetyki, a dorośli odwracają oczy jak od srającego psa na trawniku.
Tak więc jak państwo podnosi podatki, to pracodawcy ograniczają zatrudnienie i młodzi pracują na umowy za dzieło czy śmieciowe, na co nie dają kredytów, ubezpieczenia, czy składek emerytalnych i są wściekli.....
A jak są wściekli to głosują na pis bo naczytali się niezależnych, opłacanych z ukradzionych ze Skoków pieniędzy, tym samym głosują na PIS, a kler buduje coraz więcej kościołów i pomików przerażających nawet srające ptaki. To jest odpowiedź na pytanie. Dokąd idziesz polsko?
 
Czytaj także na forum
współpraca