Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Ochrona płodu od momentu wzwodu

Ochrona płodu od momentu wzwodu

Ochrona płodu od momentu wzwodu

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-11 16:21:19
Czy wy naprawdę nie widzicie, że nie fundamentalizm islamski w polsce jest zagrożeniem, ale fundamentalizm katolicki? .Przecież Katolicki Szariat coraz głębiej i restrykcyjniej chce wam wchodzić w prywatne życie, jak macie żyć i to nie z jakąś realną prawdą, tylko ideologią nienawiści wykutą frustracjami dewiantów w sutannach.

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18753958,w-sejmie-dys kusja-nad-calkowitym-zakazem-aborcji.html
 

Ochrona płodu od momentu wzwodu

glob <r...@gmail.com> / 2015-09-11 16:38:19
Zakaz aborcji jest współczesną formą palenia na stosie bo nic nie ma wspólnego z biologią, ale dużo z nienawiścią do kobiet dewiantów w sutannach, o tym trzeba głośno mówić.


Całkowity zakaz aborcji prowadzi Nikaraguanki do piekła, w którym od ośmiu lat żyją mieszkanki Salwadoru. Tam ściganie sprawców aborcji wydaje się jednym z ważniejszych zadań państwa. Przywożone do szpitala kobiety z objawami poronienia - jako potencjalne podejrzane - leżą przykute kajdanami do szpitalnych łóżek. W klinikach działają siatki antyaborcyjnych agentów: lekarze i pielęgniarki donoszą na pacjentki, a specjalne ekipy medycyny sądowej badają "macicę jako miejsce zbrodni". Od 1999 roku konstytucja tego kraju chroni życie od poczęcia.

http://m.newsweek.pl/latynoskie-pieklo-kobiet,11357,1,1.html
 
współpraca