Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Oglądaliście uwagę?

Oglądaliście uwagę?

Oglądaliście uwagę?

glob <r...@gmail.com> / 2015-10-08 19:13:48
Było o tym księdzu w Kieleckim co gwałcił nastolatkę wielokrotnie (oczywiście zbulwersowane buractwo pisze tutaj o tym jak strasznie gwałcą emigranci, a wody do pysków dulszczyzna, kołtuneria nabiera, gdy mamy fakty z tej strony, bo jak to Dulska twierdziła... swoje brudy pierze się w domu czyli zamiata pod dywan).
I normalnie włosy dęba stają, bo zgromadzili się obrońcy pedofila, bo to TVN kręci i wrzeszczą, wyją stare dewoty ze wsi kieleckiej. A tu prokurator obok stojący, oznajmnia że ksiądz przyznał się do winy i nagle konsternacja, milczenie, więc podchodzi reporter i się pyta ....i co niezmanipulowane i co teraz sądzą?
A to bydło, .....a bo szkoła, a bo rodzice, a bo telewizja, a bo wszyscy winni tylko nie gwałciciel i już nagle zacieli się w pewnym momencie..... i zapomnieli że ksiądz się przyznał i w samograja, że ofiara od księdza chce pieniędzy i wymyśla. Później pokazują ofiarę tyłem do kamery i co boli najbardziej, a ona na to że takiego hejtu nienawiści by oskarżać ją a nie gwałciciela, to nigdy by się nie spodziewała, coś strasznego dzieje się tymi osobami.
Bo jak można bronić oprawcy i krzywdzić jeszcze poszkodowaną.?
 
współpraca