Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Przeniesienie

Przeniesienie

Przeniesienie

glob <r...@gmail.com> / 2015-08-12 18:44:44
Wiadome dla każdego myślącego jest coś tak prostego, że jak się seksu nie uprawia to wali na dekiel, czyli powstają zaburzenia i parafilie. Czyli zjechany Dekiel.
To jest oczywista oczywistość, co potwierdza historia czy nauka współczesna, o ogromnym zdeprawowaniem kleru kiedyś, czy masowe pozwy kościoła obecnie na niespotykalną skalę w społeczeństwie, a nauka dowodzi że różnica jest 300% na niekorzyść kleru.
Tu się wyjaśnia dlaczego kler tak się boi edukacji seksualnej, bo pedofil manipuluje dzieckiem ( jak Leo wmawia że to dla dobra ludzkości) i nawet dorosłymi, jak przypadek rodziców co murem staneli za księdzem z pianą na kolanach, a nie molestowanymi przez zboczeńca uczniami.
Jak edukacji nie ma to wypisują kłamliwą propagande jak Homo winne i nagle widzimy że to kłamstwo, bo dają dzieci homoseksualistom kraje zachodu do adopcji, my wiedzielibyśmy to z edu. Seksualnej że homo i pedofilia to zupełnie inne sprawy.
No to nagle Nauczyciele winni, a my nie widzimy zbiorowych pozwów do ministerstwa edukacji za to widzimy takie do kościoła. Przecież takie zachowanie to współudział w przestępstwie by chronić sektę zboczeńców z całą bezczelnością.
Kler zaczął przepraszać jak ludzie wyprowadzeni z równowagi nerwowej na zachodzie, przyszli pod kościoły ich wieszać i ci bali się wyjść na ulicę bo lina czeka. I tak tam skończyło się to bezczelne przeniesienie, obrońców zboczeńców, na zachodzie, jakiem obecnie zalewa nas bezczelny kler z jego bezczelnymi zwyrodniałymi klakierami.
 
Czytaj także na forum

Re: Przeniesienie

gazebo <g...@eb.o> / 2015-08-12 19:37:13
W dniu 12.08.2015 o 18:44, glob pisze:
> Wiadome dla każdego myślącego jest coś tak prostego, że jak się seksu nie uprawia to wali na dekiel, czyli powstają zaburzenia i parafilie. Czyli zjechany Dekiel.

a boga Dekiela to bym nie denerwowal


--
gazebo
 
współpraca