Money.plTechnologie dla biznesu Grupy dyskusyjne pl.sci.psychologia Samobójczy biczownicy

Samobójczy biczownicy

Samobójczy biczownicy

glob <r...@gmail.com> / 2015-10-11 18:14:50
To proste, jest to podwalina psychologiczna dziadka psychologii.
Ktoś to realizuje swoje pragnienia, działa w ramach popędu życia. Jeśli komuś zabronimy, tyranizując go, by wypełniał pragnienia przykładowo rodziców. A jego są zanegowane, włączy się popęd śmierci i okaleczanie, zamachy samobójcze na swoje życie.

Tak więc widzimy że jeśli czegoś z własnego JA nie realizujesz a realizujesz czyjś despotyzm, zacznie pojawiać się destrukcja, idziesz do destrukcji.

Tym samym jeśli nie realizujesz naturalnego popędu seksualnego, zaczyna się biczowanie ciała, potępianie ciała, okaleczanie ciała, kastrowanie ciała, wstrzemięźliwość sadomasochistyczna, bo wstrzemięźliwość to też seks, sadomasochistyczny, ty walczysz z wasnym ciałem, ucierpiasz go, ograniczasz radość by czuło ból .
Kieruje tobą popęd śmierci, destrukcji, nekrofilia psychiczna.
Nekrofilia psychiczna nienawidzi tego co cieszy, co żyje, co jest spełnieniem pragnień, spełnieniem seksualnym kochających się ludzi, nekrofilia psychiczna, potępi wszystko co chcesz zrealizować jako naturalne pragnienia i zawsze gwałci kogoś przemocą, by zabić chęć do wyrażania popędu życia.
 
współpraca