[2008-07-16] Szerokopasmowy Internet satelitarny ThurayaIP

[2008-07-16] Szerokopasmowy Internet satelitarny ThurayaIP

Modem satelitarny Thuraya IP oferuje szerokopasmowy Internet poprzez niezwykle mały, lekki i zaawansowany technologicznie terminal satelitarny. Obsługuje on protokól internetowy o przepustowości 384 kbps. ThurayaIP oferuje dostęp do Internetu - Always on, nawet w najdalszych zakątkach w ponad 120 krajach na świecie. Polskim dystrybutorem usługi jest firma TS2 Technologie Satelitarne z Warszawy.

Szerokopasmowy modem satelitarny ThurayaIP łączy maksymalną wydajność i dopasowane, odporne wykonanie oraz zabezpieczenia zdolne wytrzymać ciężkie warunki użytkowania. Jest bardzo mobilny i łatwy w instalacji - prosty mechanizm działający natychmiast po podłączeniu, z przyjaznym interfejsem użytkownika.


ThurayaIP jest idealny dla:

* Użytkowników indywidualnych używających aplikacji wymagających wysokiej przepustowości łącza, takich jak transmisja video z pośrednim gromadzeniem danych (buforowaniem), video na żywo i video-konferencje.
* Małych zespołów, potrzebujących tymczasowego biura z możliwością szerokopasmowej komunikacji od standardowych do rozmaitych aplikacji obsługujących dane.
* Klientów korporacyjnych
* Agencji Rządowych
* Przedstawicieli mediów
* Organizacji pozarządowych

Zastosowanie:

* Dostęp do Internetu - szybki Internet do 444 Kb/s.
* Transmisja strumieniowa - wybierz gwarantowaną jakość usługi, do 384 Kb/s na żądanie, do obsługi aplikacji wymagających wysokiej przepustowości łącza, takich jak strumieniowe przesyłanie video.
* Zdalna komunikacja - szerokopasmowy dostęp do sieci twojej korporacji, dla aktualnego i natychmiastowego dostępu do informacji o firmie i klientach.
* E-mail - wysyłaj i otrzymuj e-maile przez Internet lub inne aplikacje do obsługi e-maili.
* Przenoszenie plików - wysyłaj i otrzymuj duże pliki.

Korzyści:

Wybór opcji wydajnościowych - dostęp do aplikacji obsługujących dane w różnych opcjach wydajnościowych, dostosowanych do twoich wymagań operacyjnych:

* Standardowa usługa protokołu internetowego (dostęp do Internetu, etc.) o przepustowości do 444 Kb/s.
* Dedykowane usługi strumieniowego przesyłania danych o przepustowościach od 16 Kb/s do 384 Kb/s dla aplikacji wymagających wysokiej przepustowości łącza, takich jak strumieniowe przesyłanie video.
* Całkowicie przenośny - wyjątkowo mały (rozmiar A5), ThurayaIP może być łatwo przenoszony z miejsca na miejsce i natychmiastowo instalowany.
* Wysoce konkurencyjny - oferuje najbardziej atrakcyjną i konkurencyjną usługę z naliczaniem ilościowym poprzez rozmaite opcje dodatkowe i nieskończone warianty planów cenowych.
* Solidny - zgodny ze standardem zabezpieczeń przed włamaniamii IP 55, umożliwiający instalację na zewnątrz, w ekstremalnych warunkach pogodowych, na długie okresy czasu.
* Niezrównana elastyczność - łatwy w obsłudze zarówno w przenośnych jak i pół-stałych warunkach. Natychmiastowa konfiguracja LAN poprzez obsługę wielu klientów pozwala całemu zespołowi korzystać z jednej jednostki.
* Praktyczność - po prostu podłącz ThurayaIP do laptopa, wskaż satelitę i korzystaj z szerokopasmowych usług satelitarnych.
* Autonomiczność - łatwy do zainstalowania i rozpoczęcia pracy - nie wymaga laptopa ani komputera stacjonarnego do obsługi instalacji. Wbudowany przycisk i ekran LCD na terminalu prowadzi cię przez cały proces konfiguracji.
* Pełna ochrona z algorytmem kodującym GmPRS (GEA2) - łącz się płynnie przez twoją ulubioną aplikację VPN.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie