Action Launcher - kolejny oryginalny pomysł na launcher, tym razem dla smartfonów

Action Launcher - kolejny oryginalny pomysł na launcher, tym razem dla smartfonów

9f998fb07f89d6a0af3dccf38ab701a5Ostatnio na Androida zaczyna pojawiać się coraz więcej oryginalnych aplikacji z ciekawym podejściem do danego tematu, np. launchery. Nie tak dawno pisaliśmy o Chameleonie dla tabletów z systemem mobilnym Google'a, a mamy już kolejny tego typu program. Tym razem jednak przeznaczony on jest dla smartfonów. Mowa o aplikacji Action Launcher od twórcy Tweet Lanes (klient Twittera), którą mieli okazję testować redaktorzy z Android Central .

 

Program wyróżnia się układem interfejsu - zamiast tradycyjnej siatki aplikacji i menu z ustawieniami mamy poziomą listę z zainstalowanym oprogramowaniem wysuwaną z boku ekranu i stale widoczny górny pasek z przyciskami prowadzącymi do menu, Google Play i wyszukiwarki.


Program nadal jest w fazie zamkniętych testów, wiadomo już jednak że gdy trafi do Google Play będzie miał darmową wersję z zablokowanymi kilkoma funkcjami (np. gestami, licznikami powiadomień, itd.) oraz płatną odblokowującą je (autor twierdzi, ze cena nie powinna odbiegać od konkurencyjnych ofert). Poniżej możecie zobaczyć film przedstawiający Action Launchera w akcji:

 

 

 

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie