Aktualizacja Facebooka na BlackBerry 10

Aktualizacja Facebooka na BlackBerry 10

Kolejna aktualizacja najpopularniejszego portalu społecznościowego znalazła się w sklepie BlackBerry. Facebook, bo oczywiście o nim mowa nie cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników naszej ulubionej platformy i zbiera bardzo słabe oceny. Czy ta aktualizacja to zmieni?

Najnowsza aktualizacja numerowana jako 10.5.31.4 wprowadza kilka zmian na które wielu czekało. Lista zmian, które zaszły w nowej odsłonie:

  • dodaj zdjęcia jako komentarz do postów,
  • wyświetl posty z wieloma zdjęciami w kompozycji kolażu zdjęcia,
  • zobacz zdjęcia i naklejki w komentarzach,
  • zobacz dodatkowe typy historii,
  • łatwy dostęp do paska publikuj na dole ekranu.

Używając dzisiaj czatu w BlackBerry Hub z w/w aplikacji zauważyłem, że poprawiono niektóre błędy i wprowadzono pewne zmiany. Używam od jakiegoś czasu leak 10.3.1 i od tego momentu w czacie był błąd, który powodował, że nie widziałem co do mnie pisze rozmówca na bieżąco: dostawałem dźwięk lecz nie widziałem treści. Dopiero po odświeżeniu okienka lub wyjściu i wejściu z powrotem wyświetlało mi nową wiadomość. Po wczorajszej aktualizacji nie zauważyłem już tego problemu, dodatkowo podczas prowadzenia rozmowy nie włączał się dźwięk przy każdej nowej wiadomości od rozmówcy. Dopiero jak wyszedłem z konwersacji informował mnie dzwonek o nowej wiadomości.

Aktualizacja pojawiła się u mnie wczoraj i jest dostępna do pobrania tutaj .

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie