AM 6.9b z nowymi drogami

"... Nowe, oddane właśnie do użytku inwestycje drogowe, aktualizacja organizacji ruchu na remontowanych odcinkach tras oraz tysiące nowych miejscowości objętych planami nawigacyjnymi. AutoMapa udostępnia nowe mapy z nowymi odcinkami dróg!

Reagując natychmiast na zmieniającą się infrastrukturę drogową, AutoMapa przygotowała i udostępniła swoim użytkownikom najnowsze mapy uwzględniające kluczowe zmiany w siatce polskich dróg...""... W najnowszej AutoMapie, oznaczonej symbolem 6.9b, pojawiło się ponad 6 tysięcy nowych planów nawigacyjnych miejscowości. Uwzględniony został nowy, oddany do użytku 14 października 2011 roku 62 km odcinek Autostrady A1 Toruń - Grudziądz wraz ze wszystkimi zmianami wokół tej trasy. Podczas nawigacji po Polsce kierowcy podróżujący z AutoMapą prowadzeni będą również przez nowe obwodnice: Ełku, Szczurowej, Kęt oraz wewnętrzne obwodnice Gostynina i Płońska.

W mapach pojawiły się również przygotowane do odblokowania nowe odcinki dróg takich jak nowy odcinek trasy S69 w Bielsku-Białej, czy kluczowy dla ruchu nowy, 106 km odcinek Autostrady A2 Nowy Tomyśl - Granica Państwa przygotowany do uruchomienia w dniu 1 grudnia - również ze wszystkimi zmianami wokół tej trasy.

AutoMapa zareagowała również na zmiany w organizacji ruchu na terenie Warszawy uwzględniając m.in. przedłużenie al. KEN czy nowo wybudowane fragmenty dróg na trasie Marki - Most Grota Roweckiego.

Od 15 października, użytkownicy AutoMapy korzystający z technologii LiveDrive! mają również w swoich urządzeniach nawigacyjnych uwzględnione zmiany w organizacji ruchu w rejonie Mostu Śląsko-Dąbrowskiego oraz pl. Wileńskiego, a AutoMapa prowadzi ich innymi drogami tak, by pokonać korki, które paraliżują miasto.

,,AutoMapa jest pierwszą nawigacją posiadającą dane o remontach polskich dróg i jest w stanie reagować natychmiast na zmiany w organizacji ruchu. Przy okazji publikacji najnowszych map z tak ważnymi zmianami w organizacji ruchu warto wspomnieć również o LiveDrive!. Technologia ta, obok przesyłania informacji o korkach, zasila nawigację w nowe i niespodziewane zdarzenia drogowe. Tak, by kierowcy podróżujący z AutoMapą ze spokojem i bez nerwów mogli dojechać do celu. Dlatego możemy natychmiast reagować na zmiany w organizacji ruchu." - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Aktualną sytuację drogową sprawdzić można w AutoMapie wykorzystując funkcję wizualizacji przepustowości dróg, oraz w serwisie internetowym Targeo.pl, gdzie prezentowane są również dane historyczne oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień.

Nowa AutoMapa 6.9b dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję. Program można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl ..."

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie