Ascom prezentuje nową generację telefonów IP-DECT

Ascom prezentuje nową generację telefonów IP-DECT

Udoskonalone funkcje i nowe możliwości licencyjne połączone zostały z oryginalnym designem

Ascom Wireless Solutions wprowadza na rynek nową generację bezprzewodowych telefonów IP-DECT używanych m. in. w szpitalach, strefach chronionych i sieciach handlowych. Udoskonalone funkcje i nowe możliwości licencyjne połączone zostały z oryginalnym designem. Umożliwia to użytkownikom i administratorom obiektów uzyskanie niespotykanego dotąd, doskonałego poziomu obsługi.


Najnowsze telefony bezprzewodowe mają ugruntować pozycję Ascom jako lidera na rynku producentów urządzeń DECT, a przede wszystkim na nowym, błyskawicznie rozwijającym się polu technologii opartych na protokole IP. Firma oferuje kompletne systemowe portfolio produktów, od modeli podstawowych po zaawansowane, umożliwiających profesjonalny messeging. Nowa gama telefonów pozwoli klientom na dodawanie nowych funkcji i ustawień w zależności od ich potrzeb.

Model d41 został zaprojektowany w odpowiedzi na potrzeby sklepów (sieci handlowych) i użytkowników biurowych. Natomiast model d62 jest dostępny w wielu opcjach licencyjnych, na przykład wysokiej jakości telefon Talker lub telefon do profesjonalnego messegingu z wbudowanymi alarmami osobistymi (np. czujniki upadku i bezruchu) i lokalizacją (Protector). Możliwości nowych modeli pozwalają na rozbudowę wewnętrznego system komunikacji wraz ze wzrostem potrzeb klienta. Dodatkowo dostępne jest wiele opcji licencyjnych zapewniających funkcje niezbędne w miejscach, gdzie ważne są bezpieczeństwo, ochrona zdrowia i szybka reakcja w sytuacjach krytycznych.

-"Nowa generacja telefonów DECT Ascom oferuje więcej profesjonalnych możliwości programowych w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów. To nasz najważniejszy produkt, który pojawił się na rynku w tym roku - mówi Dennis Andersson, Vice President of Marketing and Product Management of Ascom Wireless Solutions - Nowe telefony umożliwią naszym klientom dodawanie nowych funkcji, jeśli ich oczekiwania wzrosną - przy jednoczesnej redukcji kosztów. Wierzymy, że nasza oferta spełnia wymagania użytkowników i administratorów."
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie