AutoMapa udostępnia nowe mapy Polski i Europy

AutoMapa udostępnia nowe mapy Polski i Europy

a0d2174d2888463bf795d2d7a841e763"...
100% pokrycia dróg prowadzących do miejsc zamieszkania.
100% populacji miejskiej objętej adresami punktowymi.
100% populacji miejskiej objętej planami nawigacyjnymi.

Najnowsze mapy nawigacyjne już dostępne w AutoMapie i serwisie Targeo.pl !Już po raz czwarty w tym roku AutoMapa udostępnia swoim użytkownikom najnowsze mapy Polski i Europy. Dane opracowane w ostatnich dniach września 2012 roku stanowią najaktualniejszy obraz dróg w Polsce i Europie i są niezwykle ważnym elementem systemu LiveDrive! pozwalającego na wyznaczanie tras z uwzględnieniem rzeczywistej sytuacji na drogach - w tym utrudnień takich jak korki czy remonty. Wraz z nowymi mapami udostępniona została również nowa wersja systemu AutoMapa/ Targeo Traffic, który zawiera liczne usprawnienia i nowe algorytmy wyznaczania najszybszych tras przejazdu..."


"... Wrześniowe mapy Polski to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, 100% populacji miejskiej objętej adresami punktowymi oraz 100% populacji miejskiej objętej planami nawigacyjnymi. Użytkownicy AutoMapy i Targeo mają do dyspozycji m.in ponad 664 tys. dróg wszystkich kategorii, ponad 640 tys. Użytecznych Punktów (POI) a także ponad 3,1 mln kształtów budynków z przypisanymi do nich adresami punktowymi.

Tradycyjnie już, najnowsze inwestycje drogowe, które zostaną oddane do użytku w najbliższym czasie (obwodnice Frampola, Kurozwęk, Rawicza oraz północna obwodnica Poznania i południowa obwodnica Powiatu Pilskiego) zostały przygotowane do odblokowania poprzez technologię LiveDrive!. Z chwilą ich faktycznego oddania do ruchu zostaną automatycznie udostępnione użytkownikom AutoMapy. W aktualnych danych uwzględniono również kompleksową aktualizację organizacji ruchu w Tarnobrzegu, Ostrołęce i Płocku a także dodany został pikietaż na drogach województwa opolskiego.

W najnowszych mapach znalazły się także informacje pozwalające wykorzystać AutoMapę do nawigacji śródlądowej. Kompleksowo opracowany został, najpopularniejszy wśród miłośników żeglarstwa, szlak wodny w Polsce, czyli region Wielkich Jezior Mazurskich. Na podstawie najnowszych zdjęć lotniczych przygotowano dokładną mapę linii brzegowych z uwzględnieniem zatok, portów i pirsów.
Zaznaczone są keje i pomosty przy jednoczesnym połączeniu ich z siecią drogową, co znacznie ułatwia dotarcie do tych miejsc. Najnowsze dane zawierają również informacje o portach, bindugach oraz miejscach cumowania wraz z dokładnymi opisami. Na podstawie rozmieszczonych na wodzie znaków kardynalnych oznaczono w mapach mielizny (w tym te nieoznakowane, a najbardziej znane), miejsca występowania kamieni a także obszary na których zastawiane są oznakowane sieci rybackie. Dane te widoczne są na mapach jako jasnoniebieski obszar na tle jeziora.

Użytkownicy AutoMapy Europe, oprócz nowych map Polski, uzyskali również dostęp do najnowszych danych mapowych 44 krajów Europy przygotowanych przez lidera światowego rynku map - firmę NAVTEQ. Dane te, w najnowszej specyfikacji 2012 Q3 mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

Najnowsze mapy Polski i Europy dostępne są już teraz dla użytkowników AutoMapy dla systemu Windows oraz w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl.

 

7cf21d3d9cff80c609b5e51350a402f7

 

---
O AutoMapie:

AutoMapa jest pierwszym polskim systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w blisko 1000 miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Umożliwia z niespotykaną dotąd precyzją nawigację zarówno po polskich jak i europejskich drogach. Jako jedyna spośród dostępnych na rynku rozwiązań pozwala wyznaczać trasę z uwzględnieniem zatorów drogowych dostępnych w trybie on-line i zawiera dokładne punkty adresowe budynków w Polsce. Ponad 100 tysięcy miejscowości i ponad sześćset tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI) oraz unikatowe, trójwymiarowe wizualizacje budynków ułatwiające kierowcy orientację w terenie sprawiają, że AutoMapa niezmiennie od niemal siedmiu lat pozostaje najbardziej zaawansowanym systemem nawigacji samochodowej dostępnym na polskim rynku. Szczegółowe informacje na temat systemu nawigacji AutoMapa znajdują się pod adresem www.AutoMapa.pl ..."


PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie