Bamboo Paper w końcu dostępny dla tabletów z Androidem

Bamboo Paper w końcu dostępny dla tabletów z Androidem

Posiadacze iPadów nie mają najmniejszego problemu ze znalezieniem sobie aplikacji do notatek odręcznych czy rysunków, ponieważ wybór jest dosyć duży. W wypadku Androida i innych systemów sytuacja niestety jest zupełnie inna. Wybór jest niewielki, a i dostępne programy ustępują tym stworzonym dla iOS. Niedawno jednak na tabletach z Androidem, Windows 8 / RT oraz Kindle Fire pojawiła się jedna z bardziej znanych aplikacji tego typu - Bamboo Paper od twórców rysików i tabletów, czyli firmy Wacom.
 
  

Posiadacze wybranych urządzeń Samsunga z Androidem być może pamiętają, że aplikacja o ten nazwie była już wcześniej dostępna tylko dla ich sprzętu. Nie był to jednak do końca ten sam program i teraz został przemianowany na Bamboo Paper memo. Nowa aplikacja natomiast jest już dostępna dla wszystkich tabletów z systemem Google i oferuje praktycznie wszystkie opcje znane z oryginału dla iOS, o czym informuje portal  TechCrunch . Jest więc kilka rodzajów narzędzi do pisania i rysowania, opcja zmiany ich grubości oraz możliwość powiększania czy udostępniania stworzonych obrazków przy pomocy systemowego mechanizmu.

Program jest dostępny do pobrania za darmo z  App Store ,  Amazon Appstore ,  Google Play  oraz  Windows Store . W wersji dla Androida oraz Windows 8 / RT w ramach promocji można teraz skorzystać ze wszystkich funkcji premium za darmo (dodatkowe narzędzia i opcje).
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie