BBM Channels od dziś dostępne dla wszystkich

BBM Channels od dziś dostępne dla wszystkich

W ciągu najbliższych godzin fazę beta powinna opuścić jedna z najnowszych aplikacji przygotowanych przez BlackBerry - współpracujący z komunikatorem BBM dodatek Channels.

Aplikacja, w wersji finalnej trafi do BlackBerry World w okolicach godziny 21:00 naszego czasu, z funkcjonalnością podobną do tej znanej z dotychczasowych wydań beta. Instalacja polegać będzie jedynie na aktualizacji głównego programu BBM - odpowiednie opcje będą zintegrowane z jego dotychczasowymi funkcjami. Do grona obsługiwanych systemów zaliczają się wszystkie wersje BlackBerry OS powyżej 5.0 oraz BlackBerry 10.

W kolejnych miesiącach wydane mają zostać odmiany dedykowane Androidowi oraz iOS. Docelowo to właśnie BBM Channels ma być głównym źródłem dochodów kanadyjskiego producenta z jego autorskiego wieloplatformowego komunikatora. Nie wiadomo jeszcze jak dokładnie wyglądać będą przeprowadzane za jego pomocą akcje promocyjne organizowane przez firmy, jednak pewne jest, że BB podchodzi do tego tematu niezwykle poważnie - w ostatnim czasie utworzono specjalne stanowiska, a zajmujący je pracownicy będą odpowiedzialni właśnie za sprzedaż reklam w BBM Channels.
Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie