BBM zyska obsługę samozniszczalnych wiadomości oraz ich wycofywania

BBM zyska obsługę samozniszczalnych wiadomości oraz ich wycofywania

W dzisiejszych czasach firmie BlackBerry (dawne RIM) został zasadniczo już tylko popularny produkt - komunikator BBM (plus oprogramowanie dla firm). Urządzenia tej firmy póki co mają bardzo mały udział w rynku i nie zanosi się na to, żeby sytuacja ta uległa zmianie w niedalekiej przyszłości. Nic więc dziwnego, że kanadyjski producent nieustannie rozwija swoją aplikację i właśnie udostępnił testerom kolejną betę, o czym poinformowano na  oficjalnym blogu .

Wersja oznaczona numerkiem 2.5 wprowadza funkcję wysyłania wiadomości i obrazków, które zostaną automatycznie usunięte po ustawionym przez nas czasie liczonym od momentu otwarcia przez odbiorcę. Pojawi się także opcja wycofywania wiadomości na wypadek, gdy wyślemy ją nie tej osobie co trzeba. Dodatkowo, choć na udostępnionym filmie przedstawiciele BlackBerry nie wspominają o tym, wersja dla iPhone'a może się doczekać w tej aktualizacji natywnego interfejsu.
 

Skąd ten wniosek? Na nagraniu, gdy pokazywane są nowe funkcje, aplikacja na iPhonie ma inny interfejs niż obecne. Jest on bardziej dopasowany do stylistyki iOS 7 i 8, choć jeszcze nie wszystkie elementy mają nowy wygląd (przy ustawianiu czasu widać przyciski w starym stylu). Niestety, takich zmian nie widać w wypadku komunikatora dla Androida.

Według zapewnień twórców, aktualizacja ma zostać udostępniona wszystkim użytkownikom już wkrótce.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie