Będzie HTC One (M8) z mobilnymi okienkami

Będzie HTC One (M8) z mobilnymi okienkami

Jeśli marzyliście o high-endowym smartfonie działającym pod kontrolą Windows Phone, który miałby wygląd i parametry najnowszego flagowca od firmy HTC, to powinniście się ucieszyć - jak donosi portal  Engadget , na serwerach amerykańskiego operatora Verizon pojawiły się właśnie rendery telefonu wyglądającego dokładnie jak One (M8), ale z kafelkami na ekranie.
 
 
 
Niestety, z obrazka trudno się dowiedzieć jaka dokładnie będzie specyfikacja, ale za to widać na nim ikonki aplikacji aparatu od HTC, BlinkFeeda oraz pilota TV. Sugeruje to, że tajwański producent planuje zachować port podczerwieni oraz podwójny aparat w okienkowym wydaniu swojego topowego smartfona. Do tego dochodzi port BlinkFeeda i być może innych aplikacji znanych z Androida. Niestety, na razie nie wiadomo czy nie dowiemy się, że będzie to exclusive dla Verizona i nie zobaczymy go nigdzie indziej.

Wszystkie informacje powinny jednak zostać niedługo opublikowane - na 19 sierpnia zapowiedziana została bowiem konferencja tajwańskiego producenta, na której najprawdopodobniej pokazany zostanie opisywany smartfon oraz być może inne urządzenia (np. tablet czy zegarek).
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie