Bezpłatny dostęp do portalu Plus.pl

Bezpłatny dostęp do portalu Plus.pl

Abonenci Plusa do oddwołania mogą za darmo surfować po stronach portalu swojego operatora

Plus przedłuża promocję, w ramach której abonenci sieci Plus mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl. Od 1 stycznia 2009 roku promocja zostaje przedłużona do odwołania.


Dla klientów operatora oznacza to, że nie będą ponosili kosztów za transmisję danych podczas przeglądania portalu mobilnego wap.plus.pl. Niepobierane są także opłaty za transmisję danych potrzebną np. do pobrania zdjęcia lub filmu. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników ofert Plusa, MixPlusa, Simplus oraz Samych Swoich.

Portal rozrywkowo-informacyjny Plus.pl to propozycja dla osób, dla których ważny jest stały dostęp do bieżących informacji z różnych dziedzin oraz dla tych, którzy nie lubią się nudzić. Informacje na portalu dostarczane są dzięki porozumieniom zawartym z partnerami, np. sekcję wiadomości przygotowuje PAP. Dodatkowo na klientów czekają serwisy tematyczne - na sezon zimowy przygotowane zostały dwa: Zima oraz W podróży. Pierwszy z nich dostarcza informacji przydatnych narciarzom i miłośnikom sportów zimowych, drugi ułatwia znalezienie informacji w czasie podróży.

Wszystkie informacje dostępne na Plus.pl zostały przygotowane tak, aby dopasowywały się do ekranu telefonu. Dzięki temu zarówno nawigacja, jak i przeglądanie stron jest proste i wygodne. Na Plus.pl można znaleźć między innymi następujące sekcje: Wiadomości z kraju, Wiadomości ze świata, Pogoda, Informacje sportowe, Kultura, Plotki, Rozmaitości, Wiadomości gospodarcze, Giełda notowania, Kursy walut, Depesze PAP, Lotto, Biorytm, Humor, Imieniny, Aforyzmy, Horoskop, Program TV, Ośrodek filmowy, Fun Scan, Xyber Mech, Rozkład jazdy, MegaMuza, Wideo, Kulinaria, Plusnet, Gry Java, Ściągi i inne pomoce naukowe.

Na portal mobilny Plus.pl można wejść:

* wysyłając pustą bezpłatną wiadomość SMS na numer 6565; w SMS-ie zwrotnym prześlemy link do naszego portalu;

* w telefonach Nokia w sieci Plus wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk ,,0" na klawiaturze telefonu;

* w innych modelach telefonów należy w menu aparatu kliknąć na ikonę kuli ziemskiej lub inną podpisaną ,,Internet" lub ,,Usługi internetowe", a następnie wpisać lub wybrać z listy adres wap.plus.pl.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie