Biały BlackBerry Passport: unboxing oraz galeria zdjęć

Biały BlackBerry Passport: unboxing oraz galeria zdjęć

Wczoraj przedstawialiśmy wam unboxing i galerię czerwonego BlackBerry Passport, którego otrzymał Bla1ze z CrackBerry.com, a dzisiaj możemy ujrzeć to samo w wykonaniu białej odmiany. Swoją opinię wyraziłem przy okazji wczorajszego wpisu, dzisiaj do tej wersji również mam podobną, więc pozostawiam wam dyskusje na temat trzeciej odmiany kolosa ze stajni BlackBerry.

Poniżej możecie obejrzeć unboxing oraz galerię.

Pierwsze spostrzeżenia są podobne do tych z czerwonej wersji, czyli plecki również sprawiają wrażenie lekko śliskich oraz na pokładzie znajduje się OS w wersji 10.3.0.1418. Różnica jest ponoć jedna... waży 2 gramy mniej.

blackberry_passport_white White-BlackBerryPassport-Stock White-BlackBerryPassport-Stock-01 White-BlackBerryPassport-Stock-02 White-BlackBerryPassport-Stock-03 White-BlackBerryPassport-Stock-04 White-BlackBerryPassport-Stock-05 White-BlackBerryPassport-Stock-06 White-BlackBerryPassport-Stock-07 BlackBerry-Passport-Multi-Color-Stack BlackBerry-Passport-Stack-Stock BlackBerry-Passport-Stack

Myślę, że teraz każdy znajdzie coś dla siebie, w końcu do wyboru mamy 3 wersje. Trzymacie się cały czas zdania, że czarna wersja jest najładniejsza czy czerwona (bo i ta wersja przypadła do gustu niektórym) a może po obejrzeniu dokładniej białej wersji, teraz ona jest według was najładniejsza?

Źródło: CrackBerry.com

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie