BlackBerry Cyclone uchwycony na zdjęciach

BlackBerry Cyclone uchwycony na zdjęciach

Tajemnicze urządzenie BlackBerry Cyclone, którego nazwa kodowa pojawiała się w dokumentach związanych z kanadyjskim producentem od lat, nie doczeka się prawdopodobnie debiutu rynkowego, ale mimo wszystko w końcu poznaliśmy jego wygląd oraz przybliżone możliwości.

Dla tych, którzy dopiero od niedawna śledzą wiadomości na temat BlackBerry małe przypomnienie. Cyclone, na temat którego pierwsze informacje dostały się do sieci w okolicach 2011 roku, miał być przystawką do telewizora, podłączaną przez HDMI i umożliwiającą m.in. przesyłanie filmów, zdjęć czy muzyki z naszego smartfonu. Połączenie pomiędzy telefonem a "skrzynką" miało odbywać się przez WiFi/DLNA.

P1014329

Oprócz tego po skonfigurowaniu obydwu urządzeń mieliśmy uzyskać dostęp m.in. do serwisów takich jak Netflix czy YouTube, a premiera była początkowo planowana na... koniec 2011 roku. Biorąc pod uwagę czas, jaki minął od tamtego momentu i to, jak mocno zmienił się rynek, szanse na to, że produkt przedstawiony na zdjęciach kiedykolwiek trafi do sprzedaży są naprawdę niewielkie.

1

P1014336 P1014335 P1014333 P1014332

Ujawnione dziś zdjęcia zdradzają jednak kilka interesujących detali, które wcześniej pozostawały tajemnicą. Zaliczyć do nich można m.in. obecność przeglądarki internetowej oraz kilku dodatkowych aplikacji oraz dedykowanego pilota dla całego zestawu, oferującego... komplet przycisków funkcyjnych BlackBerry.

via: blackberries.ru /nadesłał: Itam

Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie