BlackBerry London/Liverpool z wymienną baterią 1800 mAh

BlackBerry London/Liverpool z wymienną baterią 1800 mAh

 

Wśród informacji, które do tej pory posiadaliśmy na temat pierwszych urządzeń z BlackBerry 10 brakowało niestety jednej z najistotniejszych – pojemności zastosowanego w nich akumulatora. Na szczęście dziś w nocy do sieci dostała się prawdopodobnie ostateczna odpowiedź, przynajmniej jeśli chodzi o model z dotykowym ekranem.

Zgodnie z powyższym, nieoficjalnie udostępnionym nagraniem przedstawiającym wideo instruktażowe, prezentowane przy pierwszym uruchomieniu smartfona, wymienna bateria charakteryzować się będzie pojemnością 1800mAh i oznaczona zostanie symbolem LS1.

Nie wiadomo niestety na razie jak dokładnie prezentował będzie się mniej znany z tytułowej dwójki BlackBerry Liverpool, choć pewne jest, że będzie wyposażony wyłącznie w ekran dotykowy o przekątnej 1280×720 i nie będzie posiadał klawiatury QWERTY.

Fotografie potwierdzają również obecność slotu na karty pamięci microSD, który najprawdopodobniej obsługiwać będzie standard SDHC. Dzięki temu pamięć naszego urządzenia będziemy mogli rozszerzyć o dodatkowe 32GB bez konieczności inwestowania większej gotówki.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie