BlackBerry zatrudnia nowego prezesa ds. rozwiązań korporacyjnych

BlackBerry zatrudnia nowego prezesa ds. rozwiązań korporacyjnych

Kanadyjski producent ogłosił dziś kolejne zmiany w kadrze i zatrudnienie Johna Simsa na stanowisku prezesa ds. rozwiązań korporacyjnych.

Sims do tej pory pracował w firmie, z której do BlackBerry trafił również tymczasowy CEO BlackBerry, John Chen - Sybase, przejętej później przez SAP. Wcześniej zatrudniony był m.in. w 24 Solutions, TANTAU Software, Intrado oraz Tandem Computers. Nowe stanowisko obejmie od stycznia przyszłego roku.

Według Chena, Sims będzie jedną z kluczowych postaci w "nowym" BlackBerry, które ma być sprawniejsze oraz bardziej skupione na konkretnych celach.

Decyzja o zatrudnieniu Simsa tylko potwierdza wcześniejsze deklaracje tymczasowego CEO, którego zdaniem BlackBerry powinno w jak największym stopniu wykorzystać swoje największe atuty, takie jak m.in. rozwiązania korporacyjne oraz oprogramowanie, w tym chociażby międzyplatformowy komunikator BBM. Więcej na temat planów Chena powinniśmy dowiedzieć się podczas mającej odbyć się już w piątek konferencji związanej z publikacją wyników kwartalnych firmy.

via: marketwatch

Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie