Cotygodniowy zbiór porad... losowych (1)

Cotygodniowy zbiór porad... losowych (1)

Oficjalny serwis BTSC jest wprawdzie często niesamowitym źródłem pomocnych informacji na tematy związane z obsługą smartfonów i usług BlackBerry, ale posiada niestety jedną wadę - pojawia się w nim sporo materiałów, z których spora część nie jest istotna dla zwykłego użytkownika. Aby ułatwić wszystkim poszukiwanie przydatnych ciekawostek, co tydzień będziemy wybierać kilka najważniejszych z nich.

Jak pewnie udało Wam się zauważyć do tej pory, niektóre są na tyle istotne, że opisujemy je w formie osobnych artykułów. To akurat nie ulegnie zmianie i do cotygodniowego podsumowania będą trafiać jedynie drobniejsze, ale w ciąż zaliczające się do kategorii "warto wiedzieć" instrukcje, poradniki i informacje o błędach/problemach. Czasem po prostu, nawet jeśli firma nie podaje obecnie rozwiązania, dobrze jest wiedzieć, że nie jesteśmy jedyni z naszym problemem. Niektóre informacje mogą być w pewnym stopniu powtórzeniem naszych wcześniejszych artykułów, ale najwyraźniej uznaliśmy, że warto jest je przypomnieć.

Niestety w związku z tym, że materiały publikowane są przez BlackBerry zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem (np. wystąpienie istotnego błędu, etc.), nigdy nie możemy być pewni, co znajdzie się w zestawieniu. W tym tygodniu zaliczyliśmy do tej grupy następujące wpisy (w nawiasach: P - Problem, I - Instrukcja, BES - BES, C - Ciekawostka/Informacja):

  • Problem z logowaniem do panelu sprzedawcy w BlackBerry World (P)
  • Problem z wysyłaniem dużych załączników z BlackBery Z10 (P)
  • Problem z synchronizacją PIM po zmianie hasła (P)
  • Problem z dostępem do wewnętrznych stron https (BES)
  • Polityki bezpieczeństwa z Active Sync wspierane w BlackBerry 10 (C)
  • Import kontaktów z karty SIM (I)
  • Obsługa mobilnego hotspotu (I)
  • Przypisywanie dzwonków do kontaktów w BlackBerry 10 (I)

I to by było na tyle w tym tygodniu!


Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie