Crowley Data Poland instaluje się w Szczecinie

Crowley Data Poland instaluje się w Szczecinie

To już 10 miasto, w którym firma będzie aktywnie działać infrastrukturalnie i sprzedażowo

Crowley Data Poland uruchamia sprzedaż w Szczecinie. Firma przygotowała już swoją infrastrukturę szkieletową oraz dostępową (technologia radiowa LMDS) i rozpoczyna komercyjną działalność w tym mieście. Do końca bieżącego roku firma badać będzie potencjał na nowym rynku i współpracować z lokalnymi podwykonawcami w zakresie wsparcia technicznego, a w kolejnym roku zamierza uruchomić swój oddział w pełnej strukturze.


Crowley Data Poland, praktycznie co roku, konsekwentnie powiększa obszar swojego działania wchodząc do nowych miast i zwiększając siły sprzedażowe mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Crowley Data Poland. Szczecin nie jest zupełnie obcym dla nas rynkiem, gdyż obsługujemy tam już paru klientów, głównie filie firm wielodziałowych, w tym min. NBP czy IPN. Jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia, pojawienie się Crowley na nowych rynkach, każdorazowo przynosi pozytywne zmiany dla lokalnych społeczności zwiększa się konkurencyjność, co przynosi oszczędności działającym tam podmiotom i wszystkim podatnikom.

Szczecin znajdzie się w strukturze handlowej Regionu Północnego, obejmującego także Trójmiasto. Dla szczecińskich klientów dostępne będą wszystkie usługi z portfolio Crowley Data Poland.
Firma zakłada, że podobnie jak to było w przypadku innych uruchamianych miast, okres zwrotu z inwestycji nie powinien przekroczyć 1 roku.
crowley, telefonia voip
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie