Crowley Data Poland zgodnie z planem

Crowley Data Poland zgodnie z planem

W pierwszym półroczu 2008 roku Crowley Data Poland osiągnął 16% wzrost przychodów i 11% dynamikę wzrostu EBITDA.

Crowley Data Poland podsumował wyniki finansowe osiągnięte w pierwszym półroczu bieżącego roku. W stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego firma wygenerowała o 16% więcej przychodów osiągając kwotę 47 mln PLN. Wskaźnik EBITDA zaś Crowley podniósł o kolejne 11% do poziomu 7,4 mln PLN. Liczba aktywnych, obsługiwanych przez Crowley klientów biznesowych, na koniec czerwca b.r. wynosi blisko 5000.


Firma utrzymuje stałą dynamikę wzrostu na poziomie kilkunastu procent bazując wyłącznie na własnych zasobach i sprawności organizacyjnej mówi Zuzanna Góral, Dyrektor Finansowa i Członek Zarządu Crowley Data Poland. Stanowi to unikalną kompetencję firmy, którą będziemy wykorzystywać w nowych projektach i obszarach działalności. Liczymy, że na koniec roku przychody firmy sięgną blisko kwoty 100 mln PLN.

Wśród źródeł wzrostu, na jakich Crowley Data Poland opiera swój rozwój, należy wymienić cały czas zwiększającą się sprzedaż usług głosowych, sukcesy w obszarze zamówień publicznych i umiejętne zarządzanie cyklem życia klientów (ograniczenie odejść klientów oraz zwiększanie ich wartości upselling ).

Na drugą połowę roku firma zaplanowała uruchomienie sprzedaży usług telefonii komórkowej CROWLEY TeleMobile (MVNO) oraz wejście na nowy rynek. Zgodnie z zapowiedziami głównego inwestora i właściciela Crowley Data Poland Georga D. Crowleya - nie wykluczone są także akwizycje i udział w prywatyzacji sektora telekomunikacyjnego.

Celem konsolidacji i przejęć nie jest szybkie, jednorazowe podniesie obrotów, ale osiągnięcie efektu synergii i trwałego wzrostu mówi Jarosław Roszkowski, Prezes Crowley Data Poland. Takim kryterium się kierujemy oceniając pojawiające się szanse rynkowe.
crowley, telefonia voip
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie