Cruser Sigma B50 - dużo więcej niż nawigacja

Cruser Sigma B50 - dużo więcej niż nawigacja

Cruser Sigma B50 jest następcą bardzo udanego modelu A50. Nowa Sigma wyznacza klasę urządzeń do nawigacji w najbliższej przyszłości. W aktualnej wersji wszystkie elementy zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a użytkownik dostaje nawigację z wieloma funkcjami dodatkowymi. Szczególną uwagę zwraca także ergonomia i innowacyjna konstrukcja nowego uchwytu.

 

Na wyposażenie Sigmy składają się zestaw głośnomówiący Bluetooth, transmiter FM oraz wejście Audio-Video do podłączenia kamery cofania lub przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Sigmę B50 zbudowano w oparciu o 5-calowy ekran z elastyczną powłoką, która jest zintegrowana z ultracienką obudową o grubości zaledwie 12 mm. Dzięki elastyczności ekran jest teraz wyjątkowo odporny na zarysowania i pęknięcia.

 

Najnowszy system operacyjny Windows CE6 w połączeniu z dwu-rdzeniowym procesorem SiRF Atlas czwartej generacji, pozwalają wyświetlać mapy wyjątkowo szybko i płynnie. Sygnał GPS ustalany jest już po kilku sekundach. Cruser Sigma B50 współpracuje z większością popularnych map do nawigacji, jak Automapa czy IGO.

Nawigacja obsługuje większość plików multimedialnych (w tym flash), wbudowano w nią podręczny notatnik, kalkulator, kalendarz oraz gry. Nowa Sigma pozwala także na zaawansowaną personalizację urządzenia - użytkownik może dostosować wygląd menu nawigacji, zmieniając tapety i ustawiając wygaszacz ekranu.

 

 

 

Ergonomiczny uchwyt 

Cruser Sigma B50 jest pierwszym urządzeniem w Polsce, które w standardowym zestawie posiada najnowszy ergonomiczny uchwyt do mocowania na szybie samochodu. Konstrukcja uchwytu posiada cztery zalety, które ułatwiają użytkownikowi optymalne umieszczenie nawigacji w samochodzie:

?   unikalna konstrukcja przegubu w uchwycie umożliwia ustawienie zasięgu uchwytu w zakresie od 10 do 15 centymetrów; takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi na łatwe dopasowanie długości uchwytu w zależności od konstrukcji szyby przedniej samochodu,

?   dwie regulowane głowice służące do precyzyjnego ustawienia nawigacji w poziomie i w pionie,

?   asymetryczne mocowanie oparcia nawigacji do przegubu względem jego osi, pozwala na optymalne ustawienie uchwtu z lewej lub prawej strony kierowcy,

?   zastosowany standard euro w mocowaniu oparcia nawigacji do przegubu pozwala na łatwe wykorzystanie innych kształtów przegubów w zależności od indywidualnych potrzeb kierowcy.

Najważniejsze cechy: 

?   grubość: 12mm, waga: 180g,

?   najwyższa jakość wszystkich podzespołów, w tym procesor Dual Core SiRF Atlas IV,

?   współpraca z większością dostępnych na rynku map GPS,

?   wbudowany, czuły odbiornik satelitarny GPS,

?   obsługa kart Micro SD do 8 GB,

?   menu i komendy głosowe w języku polskim,

?   zintegrowany z obudową ekran TFT o przekątnej 5 cali, rozdzielczość: 480x272 px,

?   obsługa za pomocą rysika lub ręki,

?   wejście słuchawkowe i wbudowany głośnik wysokiej jakości,

?   odtwarzanie plików muzycznych i video,

?   przeglądanie plików graficznych i tekstowych,

?   funkcje Bluetooth, transmiter FM, Audio-Video IN,

?   ergonomiczny uchwyt do mocowania na szybie,

?   gwarancja 24 miesiące.

Sugerowane ceny detaliczne (brutto):

Cruser Sigma B50 bez mapy                 599 zł
Cruser Sigma B50 i Automapa Polski      779 zł
Cruser Sigma B50 i Automapa Europy    964 zł

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie