CyanogenMod udostępnia kompilację M10

CyanogenMod udostępnia kompilację M10

Z pewnym opóźnieniem w stosunku do poprzednich wydań, ale nareszcie udostępniona została kolejna stabilna kompilacja CyanogenModa 11 oznaczona symbolem M10. Jak piszą twórcy na łamach  oficjalnego bloga , pojawiło się kilka zmian w zakresie wsparcia dla urządzeń oraz oczywiście samego oprogramowania. Pojawił się między innymi ROM dla jednej z odmian Galaxy S5, kompatybilność stracił natomiast Galaxy Nexus w wersji CDMA.

System zyskał między innymi wsparcie dla inteligentnych etui oraz obsługiwania ekranu w rękawiczkach (dla urządzeń obsługujących takie funkcje), a także wbudowane narzędzie do zgłaszania błędów (znajduje się w Ustawieniach > Opcje programistyczne). Zwiększono ilość elementów, które można zmieniać motywami oraz dodano opcję "miękkiego" restartu oraz przełączania się do ostatniej aplikacji poprzez długie przytrzymanie przycisku multitaskingu. Można też już zarządzać uprawnieniami aplikacji do NFC z poziomu wbudowanego w system narzędzia.

Nową wersję można pobierać z  tej strony . Jeśli nie widzicie jeszcze swojego modelu, nic straconego - poszczególne wersje nadal są jeszcze kompilowane.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie