Czerwony BlackBerry Passport: unboxing oraz galeria zdjęć

Czerwony BlackBerry Passport: unboxing oraz galeria zdjęć

Na łamach portalu CrackBerry.com mogliśmy przeczytać, że Bla1ze w końcu doczekał się przesyłki zawierającej BlackBerry Passport w kolorze czerwonym. Dzięki temu możemy zobaczyć filmik przedstawiający zawartość pudełka oraz skromną galerię przedstawiającą ten wyjątkowy model. Muszę przyznać, że bardzo ciekawie się prezentuje w tej mieszance kolorów: czarny z czerwonym. Mimo wszystko traktuję to tylko jako ciekawostkę, ponieważ sam nie zdecydowałbym się na taki wariant. Co nie zmienia faktu, że bardzo mi się podoba. Po prostu czarny model ze srebrnymi wstawkami prezentuję się bardziej... elegancko. Oczywiście to tylko i wyłącznie kwestia gustu, ponieważ wszystkie modele w środku mają to samo.

Poniżej możecie obejrzeć wcześniej wspomniany unboxing oraz galerię.

Pierwsze spostrzeżenia są takie, jakoby plecki czerwonej wersji były trochę śliskie. Co może wpływać na komfort trzymania w dłoni. Jakość wykonania jest również świetna oraz podświetlenie klawiszy wydaje się jaśniejsze niż w wersji czarnej. Na urządzeniu znajduje się OS 10.3.0.1418.

Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock-01 Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock-02 Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock-03 Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock-04 Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock-05 Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock-06 Red-BlackBerry-Passport-Device-Stock-07 Red-Black-BlackBerry-Passport-Device-Stock

Gdybyście mieli możliwość kupienia tej wersji, zdecydowalibyście się na nią?

Źródło: CrackBerry.com

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie