Czy tak wyglądałaby nakładka Nokii na Androida?

Czy tak wyglądałaby nakładka Nokii na Androida?

Mniej więcej od czasu ogłoszenia wykupienia działu smartfonów od Nokii przez Microsoft do sieci przedostaje się coraz więcej informacji o urządzeniu z niskiej półki działającym pod kontrolą Androida, którym fiński producent chciał zastąpić Symbiana w linii urządzeń Asha. Tym razem, jak informują redaktorzy z portalu  The Verge , możemy zobaczyć jak być może wyglądałaby nakładka na Androida od Nokii.
 
 
 
 
To, co najbardziej rzuca się w oczy, to tylko jeden przycisk pod ekranem (wstecz). Być może Nokia postanowiła wprowadzić obsługę gestami znaną chociażby z modelu N9 i nimi zastąpić przyciski przenoszące do listy ostatnio otwartych aplikacji czy na pulpit. Na opublikowanych obrazkach zobaczyć możemy również ekran blokady z kilkoma najnowszymi powiadomieniami czy wygląd aplikacji telefonu. 

Na wszystkich obrazkach da się też zauważyć nieco zmodyfikowany pasek statusu - kreski zasięgu (są zdublowane, co sugeruje że urządzenie miało mieć dwa gniazda na karty SIM) są z lewej strony, ale wskaźniki baterii, połączenia z Wi-Fi oraz aktualna godzina są umieszczone po prawej. Wygląda to prawie tak samo, jak we wspomnianych telefonach z serii Asha.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie