Czytelnicy BBnews zadecydowali kto wygrywa pojedynek: Passport vs. Classic

Czytelnicy BBnews zadecydowali kto wygrywa pojedynek: Passport vs. Classic

BlackBerry Passport od początku wzbudza kontrowersje i jest tematem wielu dyskusji. Nietypowe, spore rozmiary ekranu, ogromna bateria i rewolucyjna klawiatura sprawiają, że wielu fanów marki już praktycznie w ciemno wie, że będzie to znakomite urządzenie do pracy. Classic jest jednak tym za co właśnie kochamy BlackBerry, czyli najlepszą klawiaturą, którą dobrze znamy, rewelacyjnym trackpadem pozwalającym nam na wygodną nawigację po telefonie, przeglądarce i szybką edycję tekstu, a wszystko to zapakowane w spory ekran 3.5âł i nowoczesny system BlackBerry 10.

Zdecydowanie Passport, jak i Classic zagoszczą już tej jesieni w kieszeniach wielu z nas, ale zwycięzca tego pojedynku mógł być tylko jeden. I wygrał...

BlackBerry Classic

BB_Classic

W sumie w głosowaniu wzięło udział 707 osób, a Classic dostał aż 417 głosów, czyli 59%. Interpretację wyniku głosowania pozostawiam Wam i mam nadzieję, że już wkrótce poznamy jakieś szczegóły na temat dostępności tych telefonów u naszych operatorów. Tymczasem w nagłówku postu zamieszczam świeżą grafikę przedstawiającą wizualizację białego urządzenia Passport, która z pewnością rozpala wyobraźnię.

Źródło zdjęcia głównego: Twitter @Pootermobile

Serwis BBNews.pl jest częścią grupy PROGET.

BBNews
Czytaj także
Polecane galerie