Discovery 925 Jewel. Szczerozłota słuchawka Plantronics

Discovery 925 Jewel. Szczerozłota słuchawka Plantronics

Kolczyki straciły monopol na ozdabianie uszu! Zobacz dzieło projektantki Phoebe Coleman

Kolczyki straciły już monopol na ozdabianie uszu. Amerykańska firma Plantronics stworzyła ekskluzywny gadżet w postaci słuchawki bluetooth, znacznie atrakcyjniejszej od zwykłej biżuterii. Nie dość, że olśniewa wyglądem, to jej funkcjonalność jest nieporównywalnie większa.


Producent, chcąc stworzyć urządzenie naprawdę wyjątkowe, zaprosił do współpracy słynną projektantkę Phoebe Coleman. To dzięki niej świat ujrzał model Discovery 925 Jewel.

Do stworzenia tej niezwykłej słuchawki artystka użyła najszlachetniejszego z kruszców - 18-karatowego złota. Aby spotęgować efekt, zatopiła w niewielkiej obudowie aż 40 brylantów i 31 naturalnych pereł. Projektantka umieściła na urządzeniu też motyw delikatnej koronki, dzięki czemu powstało arcydzieło, które zdobyło uznanie wielu gwiazd.

Discovery 925 Jewel została zaprezentowana na specjalnym pokazie dla VIPów podczas gali rozdania nagród MOBO w Londynie. Zachwycali się nią m.in. Mel B, Jamelia i Billie Ocean.

Fakt, że istnieje tylko jeden egzemplarz słuchawki, podkreśla jej absolutną wyjątkowość. Cena wywoławcza ustalona na aukcję charytatywną to ?50,000.

Firma Kontel-Telecom wprowadziła na polski rynek użytkową wersję Discovery 925. Słuchawka jest dostępna w 3 kolorach: czarnym, złotym i cherry, a jej cena wynosi 399 zł.
telefonia komórkowa, plantronics
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie