Dotknij nowe Mobilne Gadu-Gadu

Dotknij nowe Mobilne Gadu-Gadu

Ukazała się najnowsza wersja Mobilnego Gadu-Gadu na telefony komórkowe.

Miłośnicy komórek i komunikatorów otrzymali możliwość grania online, pobierania skórek, umieszczania wpisów w serwisie Blip.pl oraz wiele dodatkowych, praktycznych funkcji. Wersję oznaczoną numerem 3.0.11 można pobrać ze strony http://m.gadu-gadu.pl

Najnowsze Mobilne Gadu-Gadu 3.0.11 przeznaczone jest na urządzenia przenośne wyposażone w Java MIDP2.0. Mobilne GG 3.0.11 można dotknąć - w urządzeniach z ekranem dotykowym użytkownik może obsługiwać menu komunikatora wybierając komendy poprzez dotyk ekranowy.Gadu-Gadu w komórce pozwala nie tylko na "gadanie" z dala od komputera, ale także na emocjonującą zabawę w gry online - granie możliwe jest z innym użytkownikiem, jak i automatem. W wolnej zatem chwili - w kolejce, na przystanku, na przerwie - gry online w Mobilnym GG pozwolą na zmierzenie się z przeciwnikiem. Obecnie dostępne są gry: kółko i krzyżyk, warcaby, chińczyk, sudoku, statki. W przygotowaniu są kolejne gry.

Komunikator ma w standardzie jedną skórkę, użytkownik może zmienić jej wygląd poprzez pobranie skórek z poziomu konta Gadu naGłos - liczba i motywy skórek będą cały czas poszerzane o nowe tematy.

O 20% zmniejszono rozmiar programu, przyspieszono jego działanie, nowa wersja zużywa także mniej baterii telefonu i pamięci. Programiści polepszyli łączenie z serwerami Gadu-Gadu. Ujednolicono wygląd komunikatora we wszystkich urządzeniach przenośnych. Przyspieszono zapisywanie kontaktów.

Do 5 maja trwa promocja na nową wersję mobilnego Gadu-Gadu - producent nie pobiera opłat, a użytkownik płaci tylko za wygenerowany ruch danych.

W kolejnych wersjach mobilnego Gadu-Gadu pojawią się popularne emotikonki (buźki), archiwum rozmów, integracja z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl

gg, gadu-gadu, mobilne
ebiznespl
Czytaj także
Polecane galerie
kifler
83.24.21.* 2009-05-17 01:37
no niezle to, nie spodziewalem sie ze bedzie tak dobre.