Duża aktualizacja YouTube'a dla Androida oraz iOS

Duża aktualizacja YouTube'a dla Androida oraz iOS

Google właśnie udostępniło zupełnie nową wersję oficjalnej aplikacji YouTube dla urządzeń z systemami Android oraz iOS. Zmieniono w niej przede wszystkim wygląd aplikacji, który teraz jest bardziej dopasowany do innych programów firmy (np. Google+). Oprócz tego, pojawiła się opcja zminimalizowania odtwarzanego aktualnie filmu do małego prostokąta w prawym dolnym rogu ekranu i korzystania z innych funkcji programu bez przerywania oglądania.

 
Nieco usprawniono też układ elementów na tabletach. Dodano również opcję "Odtwórz wszystkie" dla playlist. Niestety, w wersji dla systemu iOS nadal nie da się ręcznie wymusić jakości HD, przez czasem mimo dobrego łącza jest ona obniżana i skutkuje tragicznym obrazem (nie można po prostu poczekać aż film się pobierze, przy spadku prędkości aplikacja zawsze automatycznie obniża rozdzielczość). Wciąż nie ma też opcji otwierania widoku "Moje subskrypcje" przy starcie programu zamiast "Co obejrzeć" (tyczy się to wersji dla obu systemów).

 

 


Nową wersję możecie już pobierać z App Store lub Google Play (jeśli w tym drugim jeszcze nie macie aktualizacji, to Android Police służy plikiem APK do ręcznej instalacji).

 

 

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie