Dwa razy więcej darmowych minut w Carrefour Mova

Dwa razy więcej darmowych minut w Carrefour Mova

Od 1 lipca użytkownicy telefonii komórkowej Carrefour Mova mają do dyspozycji dwa razy większą ilość darmowych minut otrzymanych za zakupy, do wykorzystania na rozmowy w sieci Carrefour i na telefony stacjonarne.

Obecnie użytkownicy telefonii Carrefour Mova otrzymują przy zakupach kupony na maksymalnie 30 darmowych minut miesięcznie. Carrefour Polska realizując obietnicę prowadzenia najtańszej telefonii komórkowej dla swoich klientów - od 1 lipca zwiększa dwukrotnie, bo do 60 ilość oferowanych darmowych minut. Promocja dotyczy zakupów we wszystkich hipermarketach Carrefour i supermarketach Carrefour Express.


To, co wyróżnia ofertę telefonii komórkowej Carrefour na rynku, to zupełnie unikalna oferta Minut za zakupy. Klienci nie zmieniając swoich zwyczajów robią zakupy w sklepach Carrefour, a w zamian otrzymują minuty na rozmowy. 10 złotych wydane na zakupy to 1 minuta na połączenia w sieci Carrefour Mova i numery stacjonarne. Teraz można otrzymać nawet do 60 takich minut.

Mova daje również możliwość łączenia jej z innymi usługami oferowanymi przez sieć. Na przykład, klienci wyrabiający kartę kredytową Carrefour Visa, jako jeden z prezentów, mogą wybrać pakiet startowy Mova Visa z kartą sim i dodatkowymi 100 minutami na rozmowy z najbliższymi. Natomiast klienci kupujący pakiety startowe Mova znajdą w środku ulotkę, z którą, po zgłoszeniu do punktu Usługi Finansowe i wyrobieniu karty Carrefour Visa, otrzymają drugi pakiet startowy z kartą sim i dodatkowymi 100 minutami na rozmowy z najbliższymi.

Telefonia komórkowa Carrefour Mova oferuje usługi w systemie pre-paid, czyli na kartę, bez abonamentu. Carrefour Mova jako jedyny operator w Polsce daje swoim klientom możliwość wyboru numeru, który aktywowany jest natychmiast po uiszczeniu opłaty w kasie. Starter wyniesiony ze sklepu bez uiszczonej opłaty pozostanie nieaktywny. Konto Mova można doładować: dowolnie wybraną kwotę w kasie lub za resztę pozostałą z zakupów w sieci sklepów oraz tradycyjnie poprzez kupon. Informacje na temat oferty Mova nasi klienci mogą znaleźć na stronie internetowej: www.carrefourmova.pl, a także za pośrednictwem call-center.

Ponad to, uczestnicy programu lojalnościowego Rodzyinka mają możliwość wymiany punktów na minuty.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie