Emerald LG KM380 - nowy standard brzmienia

Emerald LG KM380 - nowy standard brzmienia

LG prezentuje telefon muzyczny dedykowany miłośnikom czystego brzmienia i naturalnego dźwięku.

LG prezentuje nowy telefon muzyczny Emerald LG KM380 dedykowany miłośnikom czystego brzmienia i naturalnego dźwięku. Funkcjonalność aparatu jest nastawiona na zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów, dla których jakość dźwięku nie może być przypadkowa.


Muzyczne funkcje zostały opracowane przy współpracy ze światowej sławy autorytetem w dziedzinie Audio - Markiem Levinsonem, który opracowywał system dźwiękowy także w najnowszych TV LG Scarlet.

Telefon wyposażony jest w system Natural Sound, który dostraja parametry dźwiękowe odtwarzanej ścieżki muzycznej. Autor tego mechanizmu, Mark Levinson zapewnia, że wykorzystanie Natural Sound i dziewięciu equalizerów pozwala odtworzyć dźwięki z jakością 3D, która przewyższa osiągnięcia zarówno innych telefonów, jak i przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

Stylistyka aparatu zdecydowanie odnosi się do jego funkcjonalności. Muzyczny interfejs - zewnętrzny klawisz do sterowania plikami muzycznymi, umożliwia łatwe przeglądanie katalogów z plikami, wybieranie utworów z list odtwarzania, wyszukiwanie według tytułów albumów, wykonawców, gatunków muzycznych czy przypadkowego odtwarzania bez konieczności otwierania telefonu.

Dla większej wygody użytkownika producent zadbał o możliwość podłączenia różnych typów słuchawek i wyposażył telefon w gniazdo typu ,,jack" 3,5 mm. Dołączony zestaw słuchawkowy gwarantuje bardzo dobry odbiór stereo.

Telefon LG KM380 wyposażony jest w trwałą baterię, która pozwala odtwarzać muzykę nawet przez 40 godzin. Tyle czasu będzie potrzebne do odsłuchania wszystkich utworów, które mogą być dostępne dzięki dodatkowej mini karcie pamięci o pojemności 32 GB. Jeśli zdecydujemy inaczej przez 40 godzin możemy słuchać radia.

Telefon KM 380 jest wyposażony w aparat fotograficzny 1,3 mega pikseli oraz technologię do transferu danych EDGE.


Parametry techniczne aparatu:

Konstrukcja:
Typ obudowy: Clamshell
Wymiary (mm): 108x48x12,8mm
Waga: 89g
Wyświetlacz: 2", 240x320

Muzyka:
9 equalizerów
Różne typy słuchawek stereo
Gniazdo Jack: 3,5 mm
Obsługiwane formaty audio MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, RA
Dzwonki: Polifonia 64-tonowa

Funkcje sieciowe:
Sieć: GSM/GPRS/EDGE
Internet: WAP 2.0/xHTML
Bluetooth: 2.0

Inne:
Bateria: Li-Ion 800mAh
Aparat fotograficzny: 1.3 Mpix + VGA
Zoom: Cyfrowy x4
Wbudowana pamięć: 40MB
Pamięć Zewnętrzna: MicroSD HC
Obsługiwane formaty video MPEG4, H.263, H.264
Inne
SMS, EMS, MMS, V-MMS, E-mail
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie